reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny/test ciążowy

Meliska123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
46
Hejka ♡
W tym cyklu staran o ciążę zaczęłam przygodę z testami owulacyjnymi :)
Mam cykle 32 dniowe,zaczęłam robić testy od 13 dc. W 20dc wyszedl pozytywny I w 21 dc również. Potem już negatywne.
Dzisiaj mam 31 dc,zrobiłam test ciążowy z porannego moczu I wyszła druga kreska ale bardzo bardzo blada ,że nawet jak próbuje zdjęcie zrobic to nic nie widać. Niewiem czy to mój mozg ta kreske sobie wmawia czy naprawdę tam jest . ..
Boli mnie mocno brzuch jak na okres,powoli tracę nadzieję że ten cykl będzie udany :(
Jestem załamana juz tym wszystkim...
Zawsze myslalam ,że zachodzenie w ciążę jest takie proste ,wystarczy że facet w tobie dojdzie i bam będzie ciąża. A prawda jest inna..
 
reklama
Spróbuj zrobić jeszcze raz test albo oddaj próbkę krwi na badanie hcg
Zrobiłam dzisiaj z rana test ,kreska już jest taka że chce się sfotografować .
Ale boję się, jestem już po dwóch biochemicznych..
 

Załączniki

  • 20220309_071221.jpg
    20220309_071221.jpg
    511,9 KB · Wyświetleń: 131
Zrobiłam dzisiaj z rana test ,kreska już jest taka że chce się sfotografować .
Ale boję się, jestem już po dwóch biochemicznych..
kochana tez jestem juz po dwoch biochemach ... mocno trzymam za Ciebie kciuki i dawaj znac!!!!

a moje pytanie to o jakie czulosci robilas test ???
 
kochana tez jestem juz po dwoch biochemach ... mocno trzymam za Ciebie kciuki i dawaj znac!!!!

a moje pytanie to o jakie czulosci robilas test ???
10 .
Juz mam 7 dzien spóźnienia.
Robilam betę 10 marzec wyszła 52,360.
Pozniej powtórzyłam 14 marzec 356.640.
Progesteron 35.
Tak więc chyba wszystko jest w porządku.ale i tak ciagle jak chodze do toalety patrze czy jest krew :(
Ginekologa mam na 24 marzec
 
10 .
Juz mam 7 dzien spóźnienia.
Robilam betę 10 marzec wyszła 52,360.
Pozniej powtórzyłam 14 marzec 356.640.
Progesteron 35.
Tak więc chyba wszystko jest w porządku.ale i tak ciagle jak chodze do toalety patrze czy jest krew :(
Ginekologa mam na 24 marzec
Kochana wiem co czujesz ... U mnie dwie kreski na teście to nie radość a panika ... Ale zobaczysz ,że tym razem wszystko będzie dobrze !!! Mocno trzymam kciuki i zdrowo zazdroszczę 😍😍
 
reklama
Do góry