reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test owulacyjny

Monika198513

Zaciekawiona BB
Miasto
Konin
Rozwiązania
0
Dziewczyny, dziś mi wypada owulacja. Boli mnie podburze i czuję się do niczego. Do tego pryszcze :-( zrobiłam test owulacyjny, pozytywny. Ale chyba nie jest za późno, żebym zaszła w ciążę? Kochałam się z narzeczonym dziś około 6 rano....i nie wiem ale może się nam to udać? I zdjęcie z informacją o cyklu. Sprawdza się bardzo dobrze.

Załączniki

Ostatnia edycja:
reklama

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Dziewczyny, dziś mi wypada owulacja. Boli mnie podburze i czuję się do niczego. Do tego pryszcze :-( zrobiłam test owulacyjny, pozytywny. Ale chyba nie jest za późno, żebym zaszła w ciążę? Kochałam się z narzeczonym dziś około 6 rano....i nie wiem ale może się nam to udać? I zdjęcie z informacją o cyklu. Sprawdza się bardzo dobrze.
Dziś robiłaś test owulacyjny? Jeżeli tak to od pierwszego pozytywnego testu owulacja wystąpi od 24-36h

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Ten test na górze jest negatywny. Ten niżej możliwe, że pozytyw. Robiłaś oba w tym samym czasie?

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 5
K Potrzebuję porady 26
D Potrzebuję porady 7
Gośktoś Potrzebuję porady 9

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry