reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Test owulacyjny

Dzola83

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam serdecznie,

Potrzebuje Waszej porady. Jest to mój pierwszy cykl z testami owulacyjnymi. Robione kolejno 12,13 x2 i dziś x2 . Wg obliczeń owulacja powinna być jutro, objawy są i to baaaardzo wyraźne, tylko zglupialam z tymi testami. Czy wg Was to już?
Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za pomoc
985915

reklama

Anusiak1990

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Życzę owocnych chwil. Tak jak koleżanka napisała wyżej od pozytywnego testu owu pojawia się od 24 do 36h. Także kilka przyjemnych dni przed Wami:)

KiedyPytam

Rozwiązania
0
Czy takie cieniutkie paseczki też oznaczają owulację? Takie ledwo widoczne? Kiedyś robiłam to były tylko takie a ciemny nigdy się nie pokazał. I czy nie zauważylyście tak jak ja różnicy między strumieniowymi a paskowymi? Mi się zdaje że te strumieniowe nigdy nie pokazują .....

Takaja123

Rozwiązania
0
Przy pozytywnym teście owulacyjnym kreska testowa musi być mocniejsza lub taka sama jak kontrolna. Według mnie pierwszy od dołu jest pozytywny

reklama

Dzola83

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Beznadzieja od początku jakoś mi tak dziwnie wychodziły. Teraz ten pozytywny, kiedy śluz zrobił się już biały

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Ciąża po poronieniu 13
P Staramy się 27
Andzia933 Potrzebuję porady 14
Smerfetka94 Potrzebuję porady 5
Aśka 94 Potrzebuję porady 5

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania