reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny

Eweliiinaaaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2021
Postów
23
W poniedziałek robilam test owulacyjny kreska byla bardzo slaba, w wtorek nie robilam poniewaz zawsze mam owulacje okolo 23 dnia a wtorek to był 13 dzien cyklu. W srode znowu zrobilam i taki tesy. Czy to pozytywny? Od środy do dzis kreska coraz to bladsza.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210904_081723_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210904_081723_com.android.gallery3d.jpg
    82,4 KB · Wyświetleń: 207
reklama
W poniedziałek robilam test owulacyjny kreska byla bardzo slaba, w wtorek nie robilam poniewaz zawsze mam owulacje okolo 23 dnia a wtorek to był 13 dzien cyklu. W srode znowu zrobilam i taki tesy. Czy to pozytywny? Od środy do dzis kreska coraz to bladsza.
Brakuje mu nieco do pozytywu.
 
Myslam ze kreska bedzie ciemnieć a jasniala. Wątpie ze jakos przez tylko pare godzin byl ciemniejszy niz ten co zrobilam. Ze nie uchwycilam tego momentu. Zazwyczaj mialam kreske mocna przez dzirn nawey dwa
 
Myslam ze kreska bedzie ciemnieć a jasniala. Wątpie ze jakos przez tylko pare godzin byl ciemniejszy niz ten co zrobilam. Ze nie uchwycilam tego momentu. Zazwyczaj mialam kreske mocna przez dzirn nawey dwa
Może jeszcze wcale nie było peaku, może dopiero będzie skoro zazwyczaj owu masz późno.
 
A moze tak byc ze wykrywa taki skok na teście owulacyjnym a owulacja jest dopiero za 10 dni na przykład? Tak chyba nie jest.. Wzrost lh powinien byc tylko raz, czy sie myle?
 
A moze tak byc ze wykrywa taki skok na teście owulacyjnym a owulacja jest dopiero za 10 dni na przykład? Tak chyba nie jest.. Wzrost lh powinien byc tylko raz, czy sie myle?
Może być różnie. Ja w zeszłym cyklu miałam peak na teście w 9dc, po nim przestałam już robić testy, ale owu miałam tydzień pozniej (przy czym jestem na stymulacji). Sprawdzałaś czy możesz mieć pcos?
 
reklama
Witam, pierwszy raz tutaj napisze. Zrobiłam test owu 4 dni. Zalaczam zdjecie.

Okres byl 05.10-09.10

Współżycia z mężem - 13.10, 17.10, 21.10
Od 20.10 bol jajnik i bol podbrzusze wczoraj silnie i bylam slaba. Dużo śluz mleczny
1. Slaba widoczna kreska pozytywna - 22.10
2. 24.10 pozytywna
3. 25.10 pozytywna
4.26.10 pozytywna - silna widoczna kreska

16352449115528554531966547290687.jpg
 
Do góry