reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pappa

Barcelona356

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2018
Postów
51
Witam potrzebuje porady na temat testu pappa.
Trisomia 21 wyszła mi 1: 265 i obawiam się, że moje dziecko będzie chore Mam 20 lat i jestem całkowicie zdrowa również jak mój partner. Na konsultacji mi ino powiedzieli że jest podwyższone ryzyko i że na drugim badaniu prenstalnym jeśli wyjdzie prawidłowo wszystko jest okej. Co wy sądzicie o tym pappa? Dodam że badanie usg w 1 badaniu prenatalnym wyszlo jak najbardziej w porządku. Bardzo się martwię dlatego proszę o radę
 
reklama
Rozwiązanie
Jeśli mogę to podepnę się pod wątek.
Mam bardzo zbliżone ryzyko ale T13 1:263

W 12w1d NT 1,4mm więc idealnie, prenatalne miałam ww ostatniej chwili 13w4d i nagle NT 2,9mm, do tego beta hcg 0,353 i Pappa 0,332, więc oba niskie, więc chyba stąd taki wzrost ryzyka.
Czy ktoś miał podobny przypadek?
Czy karmienie piersią (mam roczną córkę, która jeszcze się lubi przyssać), leczona niedoczynność tarczycy, przeziębienie mogą mieć wpływ na wyniki z krwi?
Witam potrzebuje porady na temat testu pappa.
Trisomia 21 wyszła mi 1: 265 i obawiam się, że moje dziecko będzie chore Mam 20 lat i jestem całkowicie zdrowa również jak mój partner. Na konsultacji mi ino powiedzieli że jest podwyższone ryzyko i że na drugim badaniu prenstalnym jeśli wyjdzie prawidłowo wszystko jest okej. Co wy sądzicie o tym pappa? Dodam że badanie usg w 1 badaniu prenatalnym wyszlo jak najbardziej w porządku. Bardzo się martwię dlatego proszę o radę
Kochana te wyniki czasem gorzej wygladaja niz jest w rzczywistosci. Jakie wyszlo NT?
Zdarzaly sie duuuuzo gorsze wyniki i dzieciaczki rodzily sie w pelni zdrowe!
 
reklama
Jeśli mogę to podepnę się pod wątek.
Mam bardzo zbliżone ryzyko ale T13 1:263

W 12w1d NT 1,4mm więc idealnie, prenatalne miałam ww ostatniej chwili 13w4d i nagle NT 2,9mm, do tego beta hcg 0,353 i Pappa 0,332, więc oba niskie, więc chyba stąd taki wzrost ryzyka.
Czy ktoś miał podobny przypadek?
Czy karmienie piersią (mam roczną córkę, która jeszcze się lubi przyssać), leczona niedoczynność tarczycy, przeziębienie mogą mieć wpływ na wyniki z krwi?
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry