reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ujemny a brak miesiączki

karolina21325

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2018
Postów
61
Witam ostatnia miesiączka była 13 kwietnia 2020 cykl raczej regularny 31-32 obecnie od 3miesiacy 32 dniowy. Do zbliżenia doszło 2maja. Testy wykonane w dniu spodziewanej miesiączki poranny mocz negatywny. Czy jest szansa że jestem w ciąży mimo że test pokazuje wynik ujemny??
 
reklama
I jak Karolina cos wiadomo już?😊 ja też ostatnia miesiączka 8kwiecien do teraz cisza A 3 testy przerobione z 1 krecha.. cykle 28-30 choć w styczniu tego roku cykl trwał 44dni A później już po 28 i 29 dni aż do teraz.. To już 45dni.. od spodziewanej @ raz sluzu ogrom białego gestego raz wodnistego, przezroczystego rozciagajacego z nitkami bialego sluzu A nieraz sucho albo typowy bialy lepki krem.. już sama nie wiem🙈 i jeszcze te bole podbrzusza jakby @ miała za chwilę nadejść.. szyjka raz wyczuwalny palcem raz w ogóle.. lecz nie potrafię określić czy zamknięta czy nie.. trzeba będzie na betę się wybrać..😧
 
Już sama nie wiem idzie zwariować.. W pon dopiero będę dzwonić do gina swojego mam nadzieję że przyjmie i da coś na wywolanie ale oby się nic nie wywołalo😂😂 piersi z reguły mam duże, są też żyły widoczne ale to zauważyłam ze przez cały cykl no może jak przed spodziewana@ pompuja się bardziej. Ale powiedzcie mi takie rasowe fioletowe zylki wręcz widoczne naczynka.. nie wiem czy nie jakieś zaburzenie hormonalne..🙁 no dobra załóżmy że owulacja przesunął mi się na dni spodziewanej @ (6.05) to kiedy test czy beta wykaże ciążę? @ spoznia sie już 17 dni..
 
Ostatnia edycja:
Test beta z krwi szybko pokazuje ciążę. Szybciej niż domowe testy. Ja raz nie miałam okresu , silny ból piersi , mdłości i co ? Okazało się że to torbiel na jajniku była. Przez jeden cykl wchłonela się . Lekarz przypisał mu duphaston
 
reklama
U mnie nadal nic.. tylko pobolewanie podbrzusza piersi nic nabrzmialetylko takie "miękkie..
 
reklama
Do góry