reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

asiakkk94

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Grudzień 2017
Postów
420
Dziewczyny nie wierze ze tu pisze bo zawsze bawily mnie takie posty, jednak przyszedl czas i na mnie... Jestem po trzech poronieniach dlatego tak panikuje. Dzis powinnam dostac miesiaczke jednak od rana jej nie ma. Przed chwila zrobilam test i nie wiem czy to moje uronienie czy naprawde tam cos jest. Zalaczam zdjecie
 

Załączniki

  • IMG_20190304_131449.jpg
    IMG_20190304_131449.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 415
reklama
reklama
Dziewczyny nie wierze ze tu pisze bo zawsze bawily mnie takie posty, jednak przyszedl czas i na mnie... Jestem po trzech poronieniach dlatego tak panikuje. Dzis powinnam dostac miesiaczke jednak od rana jej nie ma. Przed chwila zrobilam test i nie wiem czy to moje uronienie czy naprawde tam cos jest. Zalaczam zdjecie
Też jestem po trzech poronieniach i aktualnie w czwartej ciąży jak chcesz to pisz śmiało ;) trzymam kciuii
 
Dziewczyny nie wierze ze tu pisze bo zawsze bawily mnie takie posty, jednak przyszedl czas i na mnie... Jestem po trzech poronieniach dlatego tak panikuje. Dzis powinnam dostac miesiaczke jednak od rana jej nie ma. Przed chwila zrobilam test i nie wiem czy to moje uronienie czy naprawde tam cos jest. Zalaczam zdjecie
Pamietam Cie poroniłas mniej wiecej wtedy co ja. Ale teraz dostałas prezent od Boga! Ja widze 2 kreske!! Gratulacje i nie martw sie tym razem bedzie dobrze [emoji8]
 
Tak ba4rzo się boję....
Mow sobie ze tym razem ta ciaza bedzie szczesliwa. Juz duzo nacierpiałas i dlatego masz obawy ale jesli podejdziesz do tego spokojniej to nawet lepiej dla Ciebie. Ja pewnie bede tak samo sie bała chociaz ja mialam jedno poronienie..ale obawy sa zawsze, musisz myslec pozytywnie [emoji4] chociaż wiem ze to trudne.
 
Mow sobie ze tym razem ta ciaza bedzie szczesliwa. Juz duzo nacierpiałas i dlatego masz obawy ale jesli podejdziesz do tego spokojniej to nawet lepiej dla Ciebie. Ja pewnie bede tak samo sie bała chociaz ja mialam jedno poronienie..ale obawy sa zawsze, musisz myslec pozytywnie [emoji4] chociaż wiem ze to trudne.
Staram sie myslec bardzo pozytywnie, wierze w to ze nic nie dzieje sie bez przyczyny. Przez poronienia zrozumielismy z mezem bardzo duzo, dzięki nim tez wzięliśmy slub...
 
reklama
Do góry