reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Madzia177999

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Listopad 2020
Postów
30
Czy wy też coś widzicie???? 2 dni po terminie miesiączki, żadnych objawów miesiaczkowych.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210208-145759_Photo Editor.jpg
    Screenshot_20210208-145759_Photo Editor.jpg
    89,4 KB · Wyświetleń: 237
reklama
W tym kontraście jest jakiś cień cienia. Który dc i czy już termin miesiączki ? Czy z porannego moczu ?
 
20dc cyklu, zwykle trwa 28, miesiączka miała być 2 dni temu.
Test wykonany z porannego moczu.
20 dc, zwykle ma 28, a miesiaczka miałą być 2 dni temu? Coś się nie klei, chodziło Ci o 30dc? :)
Ja trochę widzę, cień jest. Ale zdjęcia podkręcone. Zrób z porannego za jakieś 2 dni. Chociaż jak okres się spóźnia to kreska powinna być wyraźna...
 
20 dc, zwykle ma 28, a miesiaczka miałą być 2 dni temu? Coś się nie klei, chodziło Ci o 30dc? :)
Ja trochę widzę, cień jest. Ale zdjęcia podkręcone. Zrób z porannego za jakieś 2 dni. Chociaż jak okres się spóźnia to kreska powinna być wyraźna...
Ale mi się nacislo, przepraszam.
30dc
 
20dc cyklu, zwykle trwa 28, miesiączka miała być 2 dni temu.
Test wykonany z porannego moczu.
Ja na Twoim miejscu poszłabym na betę i wszystko się wyjaśni. Na przyszłość nie ma sensu podkręcać zdjęć testów kreska powinna być widoczna gołym okiem. Wiem że przy staraniach łapiemy się każdej nadzieji, ale nie warto sobie robić złudnej. Także powtórz test za 2 dni albo leć na betę.
 
reklama
Kreska ma być widoczna gołym okiem, nie pod światło, nie po rozkręceniu testu, nie po przerobieniu zdjęcia na negatyw i nie po podkręcaniu kontrastu.
Twój test jest negatywny.
Możesz go powtórzyć albo iść na betę, żeby znowu nie było niedomówień.
 
reklama
Do góry