reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

reklama
Hej dziewczyny, może mi poradzicie co robić dalej. Mianowicie
19tego zrobiłam dwa testy, wyniki pozytywne, pojechałam zrobić bhcg i wyszło 262. W poniedziałek byłam u ginekologa i na usg jeszcze nic nie było widać. Wczoraj powtórzyłam bhcg i wynik 81.
 
Hej dziewczyny, może mi poradzicie co robić dalej. Mianowicie
19tego zrobiłam dwa testy, wyniki pozytywne, pojechałam zrobić bhcg i wyszło 262. W poniedziałek byłam u ginekologa i na usg jeszcze nic nie było widać. Wczoraj powtórzyłam bhcg i wynik 81.
Robiłaś betę w tym samym labo?
Ani przy jednej, ani przy drugiej na USG nie byłoby nic widać.
A jeśli beta spadła i to aż tak, to ciąża nie utrzymała się, przykro mi...
Niedługo dostaniesz zapewne krwawienia.
 
Hej dziewczyny, może mi poradzicie co robić dalej. Mianowicie
19tego zrobiłam dwa testy, wyniki pozytywne, pojechałam zrobić bhcg i wyszło 262. W poniedziałek byłam u ginekologa i na usg jeszcze nic nie było widać. Wczoraj powtórzyłam bhcg i wynik 81.
Jeśli beta spada ,to ciąży nie ma
 
reklama
Robiłaś betę w tym samym labo?
Ani przy jednej, ani przy drugiej na USG nie byłoby nic widać.
A jeśli beta spadła i to aż tak, to ciąża nie utrzymała się, przykro mi...
Niedługo dostaniesz zapewne krwawienia.
Tak robiłam w tym samym laboratorium. 19tego wieczorem zaczęłam plamic i tak do niedzieli. Teraz oprócz bólu piersi nic mi nie dolega
 
Do góry