reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Dołączył(a)
10 Lipiec 2022
Postów
12
Witam jestem tutaj nowa i widzę że można się poradzić mianowicie jestem osobą która uwielbia slodycze od 3 tygodniu nie zjadłam nic wręcz mam wstręt do słodyczy od kilku dni siusiam co 5 minut i boli mnie krzyrz ,miesiaczka pokazała się 4 dni przed I była tak słaba że zluzylam 1 podpaskę i same wkładki... zrobiłam test pomyślałam lato może przeziębiłam pęcherz tylko te slodycze... dołączam zdjęcie sama
 

Załączniki

  • 20220709_215704.jpg
    20220709_215704.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 216
  • 20220709_223357.jpg
    20220709_223357.jpg
    1 012,8 KB · Wyświetleń: 100
reklama
no nie wiem ... 🤔 ja tam cień cienia właśnie widzę.
A owy test kiedy był zrobiony względem okresu ?
Hej testu owu nie robiłam wg kalendarza 17 czerwiec i tak też myślę było.. po czym był wyjazd w góry i zmiana klimatu... nie raz się testowałam ale ja tu widzę nie wiem może mam zwidy gdy by nie dolegliwości dookoła bym pewnie nawet nie zrobiła... ale właśnie dużo siusiam non stop ... w pierwszej ciazy już 8 lat temu pamiętam było tak samo z tym że nie odrzuciło mnie od slodycY.. ale miałam zapalenie pecherza antybiotyki testy robiłam bo się staraliśmy i nic poz wyszedł dopiero koniec 7 tyg . Ale wtedy na ciebie nie patrzyłam...😙
 
reklama
Do góry