reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy a ciąża

Patrycja0020

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2022
Postów
25
Cześć dziewczyny,opiszę sytuację.Od sierpnia miałam brać Duogaston i Metformax ponieważ staramy się o dziecko to test mój 27dzieć cyklu a brałam od 16 do 25,cykle mam 28 dniowe czasem +2 dni obsuwy.Jestem po dwóch poronieniach i również mam syna 6 letniego a mam 23 lata.Nawiązujac do tematu parę dni po owulacji miałam przewracanie się w żołądku,ból głowy itd,zawsze przed miesiączką bolą mnie piersi a tu nic...tylko z lewego coś zielonego leci,upaławy mam białe ciągnące czasem są grudki a przez 2 dni leciał żółty,macica jest wysoko,twarda i zamknięta a od 9 rano jak codziennie mierzę temperature mam powyżej 37stopni dochodzi nawet do 37,6.Boje się iść na bete że znowu się rozczaruje bo robie chyba 2 razy w miesiącu i mam już dość,więc kupiłam test z krwi.To jest test z przed 6 min
 

Załączniki

  • 20230906_194851.jpg
    20230906_194851.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 789
  • 20230906_195358.jpg
    20230906_195358.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 327
reklama
Zrób test z porannego moczu. Może być bardzo jasny pasek, a może być po prostu zwykłe przebarwienie na tym teście. Ja bym powtórzyła test i tyle.
 
Te testy z krwi nie są zbyt wiarygodne.
Na wszelkie objawy też jeszcze za wcześnie. Zrób normalny test z moczu jeśli nie dostaniesz miesiączki i tyle, innej rady nie ma :)
 
reklama
Do góry