reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy jest wiarygodny?

OlkaC

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2019
Postów
104
Współżyłam z chłopakiem w dni płodne z zabezpieczeniem. Chłopak nie doszedł we mnie, tylko na wewnątrz. Prezerwatywa wydaje mi się że była cała później ją wiązał, żeby nic się nie wylało np. na podłogę. Tu niby nic, ale później jak zaczęłam o tym myśleć głębiej to zaczęłam się stresować. Przez ostani tydzień kół mnie jajnik minimalnie, a wczoraj zauważyłam ciemniejsze brodawki. chyba schizuje. Dzisiaj lub jutro mam dostać okres. Dzisiaj w nocy ostani raz się napiłam o 3 a ostanie siku zrobiła o 4 i potem poszłam spać po 6 godzinach zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy mogę go uznać za wiarygodny?
 
reklama
Współżyłam z chłopakiem w dni płodne z zabezpieczeniem. Chłopak nie doszedł we mnie, tylko na wewnątrz. Prezerwatywa wydaje mi się że była cała później ją wiązał, żeby nic się nie wylało np. na podłogę. Tu niby nic, ale później jak zaczęłam o tym myśleć głębiej to zaczęłam się stresować. Przez ostani tydzień kół mnie jajnik minimalnie, a wczoraj zauważyłam ciemniejsze brodawki. chyba schizuje. Dzisiaj lub jutro mam dostać okres. Dzisiaj w nocy ostani raz się napiłam o 3 a ostanie siku zrobiła o 4 i potem poszłam spać po 6 godzinach zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy mogę go uznać za wiarygodny?
Schizujesz.
Seks w zabezpieczeniu bez wytrysku. Nie ma szans na ciążę :)
 
Współżyłam z chłopakiem w dni płodne z zabezpieczeniem. Chłopak nie doszedł we mnie, tylko na wewnątrz. Prezerwatywa wydaje mi się że była cała później ją wiązał, żeby nic się nie wylało np. na podłogę. Tu niby nic, ale później jak zaczęłam o tym myśleć głębiej to zaczęłam się stresować. Przez ostani tydzień kół mnie jajnik minimalnie, a wczoraj zauważyłam ciemniejsze brodawki. chyba schizuje. Dzisiaj lub jutro mam dostać okres. Dzisiaj w nocy ostani raz się napiłam o 3 a ostanie siku zrobiła o 4 i potem poszłam spać po 6 godzinach zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy mogę go uznać za wiarygodny?
Chciałabym, żeby zajście w ciążę było takie proste 😊
 
Czyli mimo klejącego jajnika i ciemniejszych brodatego to dzisiejszy test mogę spokojnie uznać za wiarygodny, czy jak coś to lepiej powtórzyć za pare dni?
 
Do góry