reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Właśnie w tym miesiącu nic nie czułam, zazwyczaj mam bolące nabrzmiałe Piersi i kłucie jajnika a tym razem nic kompletnie. Dodatkowo ginekolog powiedziała ze i w prawym i lewym jajniku jest dojrzałe jajeczko więc nie widomo które pęknie jako pierwsze, więc kompletnie nie wiem co i jak 😅no nic chyba zostaje czekać czy sie udało bo wykorzystaliśmy płodny czas na maska 😁
No i super! W takim razie trzymam kciuki za powodzenie! Daj koniecznie znać jak będziesz po teście ciążowym ☺️
 
Koleżanki podpowiedzcie,
Wiec tak byłam w piątek u ginekologa wstępny monitoring owulacji, cykle 23-24-25 dniowe zawsze w tych okolicach choć w tym miesiącu cykl 21 dni. Ginekolog przewidział owulacje na poniedziałek wtorek środę. Mam duphaston od 16 do 25 dnia cyklu w razie w do podtrzymania, żeby nie było powtórki z października.
Dodatkowo chciałam mieć pewność i robiłam testy owulacyjne od 9 dnia cyklu (pierwsze podejście do testów) za nic w świecie nie jestem przekonana do ich wiarygodności według mnie pokazują co chcą i nie jestem w stanie wyczytać z nich nic. Pomóżcie i powiedzcie czy coś na nich widzicie
Długość okresu, długość cyklu oraz stosunki widzicie :)
Proszę o przybliżenie tematu.
I nie nie mamy ciśnienia, wszystko wychodzi naturalnie nie to ze coś musimy, więc za takie komentarze dziękuję 🙆‍♀️😂
13 dc chyba wyszedl
Pozytywny test wiec dodaj około dwa dni i wtedy niby owulacja powinna być.
 
Dziewczynki 😊 chciałabym się poradzić.
Jestem tu nowa i bardzo mi się podoba atmosfera tu panująca😊
Może pomożecie, otóż od tego cyklu ( 3 dc) zaczynam przygodę z testami owulacyjnymi. Przeszperałam internet bo chciałam się zorientować w jakich godzinach je robić. W niektórych pisze żeby robić test w godzinach od 10.00 do 20.00, a w niektórych między 22.00 a 23.00.
Już sama nie wiem które godziny będą odpowiednie do testowania🙈 Kochane pomóżcie 😘
 
Dziewczynki 😊 chciałabym się poradzić.
Jestem tu nowa i bardzo mi się podoba atmosfera tu panująca😊
Może pomożecie, otóż od tego cyklu ( 3 dc) zaczynam przygodę z testami owulacyjnymi. Przeszperałam internet bo chciałam się zorientować w jakich godzinach je robić. W niektórych pisze żeby robić test w godzinach od 10.00 do 20.00, a w niektórych między 22.00 a 23.00.
Już sama nie wiem które godziny będą odpowiednie do testowania🙈 Kochane pomóżcie 😘
Ja testowałam około godziny 19. Nie bez znaczenia jest to aby testy wykonywać zawsze mniej więcej o tej samej porze i aby nie pic przed dużo płynów 😉
 
Kobietki powracam, jestem po owulacji od 16 do 25 dnia cyklu mam brać duphaston dzis pierwsza tabletka od dziś kłucie jajnikow raz jeden raz drugi, ból brzucha, ból sutków oraz popołudniowe mdłości czy to przez ten lek? Ktoś może się wypowiedzieć? Prawdopodobne owulacja niedziela poniedziałek wtorek cos koło tego. Podpowiedzcie jeśli macie jakieś przejścia
Duphaston może wywoływać opisane przez Ciebie skutki uboczne. Ja sama takich nie miewałam, ale koleżanka wymiotowała jak kot 😱
 
reklama
Do góry