reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Testy owulacyjne pcos

Do┼é─ůczy┼é(a)
2 Wrzesień 2021
Post├│w
12
Hej dziewczyny ­čśŐ Mam pytanie odno┼Ťcie test├│w owulacyjnych przy PCOS. Staramy si─Ö z m─Ö┼╝em o dzidziusia, lecz wykryto u mnie w┼éa┼Ťnie policystyczne jajniki i ginekolog zaproponowa┼é mi leki "ovarifert" (Myo-Inositol, D-chiro-Inositol i inne witaminy). Miesi─ůczka sta┼éa si─Ö regularna- 41dni. Zacz─Ö┼éam robi─ç testy owulacyjne, wyniki dodam w za┼é─ůczniku ;) Czy kt├│ra┼Ť z Was robi┼éa testy owulacyjne przy PCOS i by┼éy┼Ťcie z tego zadowolone? I moja druga pro┼Ťb─ů czy pomog┼éiby┼Ťcie mi zinterpretowa─ç wyniki? Czy 23dc to owulacja?
Dzi─Ökuj─Ö bardzo i pozdrawiam

Za┼é─ůczniki

• 20210902_153718.jpg
    20210902_153718.jpg
    805,3 KB · Wy┼Ťwietle┼ä: 227
reklama

jasani

Fanka BB :)
Do┼é─ůczy┼é(a)
31 Styczeń 2017
Post├│w
5 149
Mi lekarz ostatnio powiedzia┼é, ze robienie test├│w przy policystycznych jajnikach troch─Ö mija si─Ö z celem bo poziom lh jest wy┼╝szy ni┼╝ normalnie i testy mog─ů nie wychwyci─ç piku.

Marzenaaa12

Do┼é─ůczy┼é(a)
21 Czerwiec 2020
Post├│w
385
Ja mam policystyczne jajniki i testy owulacyjne sie u mnie sprawdzi┼éy zasz┼éam dzi─Öki nim w ci─ů┼╝e. Pami─Ötaj ┼╝e ka┼╝da kobieta jest inna i testy inaczej wychodz─ů. Ja gdy mia┼éam test pozytywny to kreska by┼éa tak samo ciemna jak ta kontrolna lub ciemniejsza A po 7/8 dniach szlam zbada─ç progesteron.

iz00lka

Do┼é─ůczy┼é(a)
11 Marzec 2021
Post├│w
215
Na opakowaniu z test├│w jest napisane, ┼╝e s─ů one przeznaczone dla os├│b z regularnymi miesi─ůczkami i prawid┼éowym profilu hormonalnym. Ja przy moim PCOS pr├│bowa┼éam robi─ç testy ale w og├│le si─Ö nie sprawdzi┼éy. Ka┼╝dy organizm jest inny, mo┼╝e by─ç tak, ┼╝e naturalnie Tw├│j poziom LH podczas peak jest ni┼╝szy ni┼╝ wykrywa test i test b─Ödzie ca┼éy cykl negatywny. Ja wywali┼éam testy i termometry i po prostu wsp├│┼é┼╝y┼éam co 2-3 dni ca┼éy cykl, przez to nie musia┼éam my┼Ťle─ç czy to ju┼╝ czy nie ;)

Pamela26

Zaanga┼╝owana w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
2 Sierpień 2021
Post├│w
101
Hej dziewczyny ­čśŐ Mam pytanie odno┼Ťcie test├│w owulacyjnych przy PCOS. Staramy si─Ö z m─Ö┼╝em o dzidziusia, lecz wykryto u mnie w┼éa┼Ťnie policystyczne jajniki i ginekolog zaproponowa┼é mi leki "ovarifert" (Myo-Inositol, D-chiro-Inositol i inne witaminy). Miesi─ůczka sta┼éa si─Ö regularna- 41dni. Zacz─Ö┼éam robi─ç testy owulacyjne, wyniki dodam w za┼é─ůczniku ;) Czy kt├│ra┼Ť z Was robi┼éa testy owulacyjne przy PCOS i by┼éy┼Ťcie z tego zadowolone? I moja druga pro┼Ťb─ů czy pomog┼éiby┼Ťcie mi zinterpretowa─ç wyniki? Czy 23dc to owulacja?
Dzi─Ökuj─Ö bardzo i pozdrawiam
Cze┼Ť─ç przyjaci├│┼éka ma zespol poliststycznych jajnikiow i ginekolog przepisal jej leki po tygodniu braniu tabletek zaszla w ciaze bez problemu jest teraz w 7 miesiacu i ma sie swietnie dzidzius rosnie jak na drozdzach i nie ma problemow z ciaza a jak nie brala tabletek to dlugo nie mogla zajsc a nagle po tyg brania tabletek zaszla . Powodzenia ­čśŐ

jasani

Do┼é─ůczy┼é(a)
31 Styczeń 2017
Post├│w
5 149
Cze┼Ť─ç przyjaci├│┼éka ma zespol poliststycznych jajnikiow i ginekolog przepisal jej leki po tygodniu braniu tabletek zaszla w ciaze bez problemu jest teraz w 7 miesiacu i ma sie swietnie dzidzius rosnie jak na drozdzach i nie ma problemow z ciaza a jak nie brala tabletek to dlugo nie mogla zajsc a nagle po tyg brania tabletek zaszla . Powodzenia ­čśŐ
Po tygodniu? Jakie to tabletki? Moze wywo┼éuj─ůce owulacj─Ö?

Pamela26

Zaanga┼╝owana w BB
Do┼é─ůczy┼é(a)
2 Sierpień 2021
Post├│w
101
reklama
Do g├│ry