reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Mia991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Maj 2020
Postów
79
Witam was znów kochane,
Proszę o pomoc bo nie wiem czy któryś z testów jest pozytywny, wiem jak to bywa z tymi testami... 🤫
 

Załączniki

  • IMG_20201228_200307.jpg
    IMG_20201228_200307.jpg
    822,3 KB · Wyświetleń: 144
reklama
Zastanowiła bym się nad 1 paskiem ze zdjęcia... Obydwa są podobnego koloru.
U mnie jednak taki odczyn wskazywał na cykle bezowulacyjne. Polecam skontrolować podstawowe hormony. Po wyregulowaniu miałam piękne 2 krechy [emoji846]
 
Zastanowiła bym się nad 1 paskiem ze zdjęcia... Obydwa są podobnego koloru.
U mnie jednak taki odczyn wskazywał na cykle bezowulacyjne. Polecam skontrolować podstawowe hormony. Po wyregulowaniu miałam piękne 2 krechy [emoji846]
Wiem, akurat mam problemy z hormonami tarczyca i chyba Prolaktyna teraz... Ale bolą mnie jajniki jak na dni płodne w dodatku śluz już mam płodny.
 
Wiem, akurat mam problemy z hormonami tarczyca i chyba Prolaktyna teraz... Ale bolą mnie jajniki jak na dni płodne w dodatku śluz już mam płodny.
To szybciutko do endo. Ja też miałam problem z TSH. 3,19 a po 1, 5 miesiąca spadło do 1,02 [emoji846] także działaj i trzymam kciuki za piękne 2 kreski na paskach!
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam 38 lat i zaczęliśmy się w zeszłym miesiącu starać o dziecko...dziś dostałam okres...czyli nici...nie brałam żadnej antykoncepcji więc myślałam ...raczej miałam nadzieję że jak zaczniemy uda się od razu...głupiutka...cykl mam 27,28,29 dniowe...poczytałam trochę w necie i się załamałam jakie dziewczyny mają problemy...może ja też. Zamówiłam dziś w necie na allegro te paski z testami owulacyjnym i 50 za 27zl...może jakieś tanie badziewie więc jeszcze w poniedziałek kupię w aptece clearblue...i od czwartku zacznę używać. Pomożecie trochę albo doradzicie proszę jak ich używać?
 
Do góry