reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
3
Hej, mam pytanie. 11.03 byłam u ginekologa na kontrolnych badaniach z usg wyszło że wlansie trwaja dni płodne.
Endometrium trojlinijne o wymiarach 9mm
Pecherzyk graffa 17mm.
Ostatnia miesiączka była 12.02 według moich cykli powinna być 16.03. Proszę was o odpowiedź czy któryś z tych testów owulacyjny h jest
IMG_20210314_203825.jpg
pozytywny?
IMG_20210314_203825.jpg
 
reklama
Wszystkie wyglądają na pozytywne, aczkolwiek robienie zdjęć testom po czasie nie jest miarodajne. Wyglądały tak samo tuż po zrobieniu?
 
One wszystkie są pozytywne, tak jak pisałam. Po pierwszym pozytywnym nie robimy więcej testów bo wysoki poziom LH może utrzymywać się aż do końca cyklu. Kiedy zrobiłaś pierwszy test?
 
Do góry