reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Mój pierwszy test owu 12 DC, kolejny 13 dc rano później o godz. 18.00 w 13 dc kolejny test. Dziwi mnie kolor kreski powinien chyba ciemnieć a nie jaśnieć.
 

Załączniki

  • IMG_20210414_210142.jpg
    IMG_20210414_210142.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 52
Nie mam pojęcia kreska kontrolna w tamtym teście też dziwnie wyszła lekko blada. A to z dzisiaj 14 dc
 

Załączniki

  • IMG_20210415_095552.jpg
    IMG_20210415_095552.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 53
reklama
Mi takiej wychodzą takie ciemne, wiec cos jest nie tak. Mysle ze po poronieniu hormony nie ustabilizowały sie, sama zobacz...
Szczerze robię pierwszy raz te testy owu i za bardzo się nie orientuje jak to jest. Może wina testu, sama nie wiem. Skonsultuje to z moim ginekologiem, poczekam jeszcze parę dni i zrobię kolejne testy.
 
Do góry