reklama

testy wozkow dzieciecych

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez renek, 21 Kwiecień 2007.

1. renek

renek Mamy lipcowe'08

Czy ktos zna strony internetowe z wynikami testow ktorym zostaly poddane wozki dzieciece? Bardzo prosze o pomoc. Stoje przed dylematem potrzebuje wuzek tandem dla dwojki dzieci i przede wszystkim chcialabym zeby nie zawieral szkodliwych substancji. Z gory dziekuje.

2. Luxik

Luxik :)

znalazlam kiedys taka stronke z wozkami najlepszej jakosci,
    www . bobowozki . pl

3. reklama
  4. jowita1976

jowita1976 Początkująca w BB

www.pro-test.pl
    niestety możliwość obejrzenia testu jest płatna, jeśli możesz napisz, które wózki trują...

5. olcia7

olcia7 Fanka BB :)

6. SklepDziecka

SklepDziecka Zaciekawiona BB

Powyżej masz kilak stron,to odpowiedź. na Twoje pytanie. Często takie testy są potrzebne podczas zakupu wózka, Szczerze przyznam,ze nie raz potrafią byc bardzo pomocne.

7. megida

megida Fanka BB :)

8. pawel0510

pawel0510 Początkująca w BB

9. zulak

zulak Początkująca w BB

10. reklama
  11. dinka80

dinka80 Początkująca w BB

Witajcie
    mam mały problem odnosnie wyboru wózka, nie chcę wydawać nie wiem jak wielkiej kasy na niego ale musi miec fotelik smaochodowy montowany do stelaża wózka. Znalazłam takie dwa jeden to firmy TAKO Jumper X a drugi tez polskiego producenta GABI, co do modelu wózka to nie znam ale podam nick allegro bo tylko tam można go znaleźc PRODUCENT koła obrotowe pomp+fotelik+gondola+spac (1090439660) - Aukcje internetowe Allegro
    Bardzo prosze o pomoc.

12. dominika_26

dominika_26 Początkująca w BB

Polecam wózki firmy AKJAX gdyż są najtańsze. Zakupiłam takowy wózek na allewozki.pl

Poleć forum