reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

reklama
Iwonko ja liczę, ze choróbska pójdą precz :-)

ja tez,ale do jutra trzeba dac odpowiedź,
niestety musiałam na dzień dzisiejszy powiedziec,że nie bo niewiem jak bedzie a chcieli,zeby sie juz na 100%określic,wiec jak sie nie uda to sie jakossame po świetach zgadamy i zorganizujemy sobie drugie spotkanie
 
Szkoda Piwonio, że Cię nie będzie, ale odbijemy to sobie jak choróbska Wam odpuszcą.

Dziewczyny piszecie, że spotkania udane, aż doczekać się nie moge :-)
 
reklama
Wróciłam ze spotkania i niestety mocno zawiedziona :-(. Pomieszczenie było dla rodziców i starszych dzieci nawet nie było gdzie położyć Oliwii. Nie rozumiem po co podawało się wiek dzieci :-(. Piszę to po to, bo jak jeszcze ktoś z nas ma iść niech się dowie czy nie będzie musiał trzymać dzieciaczka na rękach (kolanach) cały czas.

Ja w połowie czyli po około 30 minutach położyłam Oliwkę na stół, bo moja jaszczurka tak już się wiła na rękach, że nie wiedziałam co z nią zrobić (niestety stół śliski i nawet biedaczka nie mogła nic robić :-( ). Jak tylko "wykład się skończył" wyszłam.

Co do pani co prowadziła spotkanie oprócz tego, ze bardzo miła i sympatyczna to niestety licho przygotowana. Myślałam, ze pozadaje pytania, ale kobitka miała tylko pobieżne informacje na temat snu więc dalej mam tą samą wiedzę co miałam.

Na tym zakończę swój wywód, bo naprawdę jestem mocno rozczarowana. Tak fajnie było u Aneczki, a u mnie lipa na maxa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry