reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tommee tippee - smoczek

:frown:Dziewczyny proszę!potrzebuję na Gwałt :szok::-(smoczka Tommee Tippee!mój synuś wczoraj go zgubił na spacerze :-(i żadnego innego nie chce!płacze dzień i noc!błagam o pomoc! Mama Nikusia
 
reklama
Błagam!potrzebuję takiego smoczka na gwałt! mój synek zgubił taki wczoraj na spacerze i od tamtej pory nie śpi ani w dzień ani w nocy!czy ktoś mógłby mi pomóc?może być nawet używany!
 
O ludzie,używany :-D:-D
No ja nie pomoge :no:
Bo wczoraj dorwałam w Tesco w Irlandii ostatnią partię.Moje dziecie przeszczęśliwe.
Ale jak już zużyje to nie będe szukała uzywanego tylko przeczekam tydzień płaczów i może się oduczy.
Jak narazie ma dwa nówki funkiel nie śmigane :sorry2:
Ale jeśli znajdę jeszcze to dam znac :tak:
 
Nam się udało córka zaakceptowała smoczek tommee tippee Cosmic,o którym pisałam wcześniej, jednakże wcześniej zdążyłam kupić 2 komplety smoczków na allegro w zestawie z butelką,teraz muszę smoczki sprzedać jeżeli jest ktoś zainteresowany to proszę o info na mail celina1310@wp.pl
Tutaj dziewczyna moze jeszcze ma?
Napisz maila;-)
 
:frown:Dziewczyny proszę!potrzebuję na Gwałt :szok::-(smoczka Tommee Tippee!mój synuś wczoraj go zgubił na spacerze :-(i żadnego innego nie chce!płacze dzień i noc!błagam o pomoc! Mama Nikusia


Mam dwa takie smoczki nie uzywane bo córcia nie chciała. Od zera do chyba 6 msc. Podobno niczym sie nie roznią od tych, które są powyżej 6 mc. Tylko właśnie pytanie czy o takie chodzi ?
 
mój syn ssa smoczek z avent, skończył wczoraj 3 miesiace a smoczek jest od 0 do 3 kupiłam na allegro z innej firmy smoczek imitujący pierś ale ma inny kształt i nie chce go ssać.. Jeszcze ząbki mu nie idą wiec puki co daje ten ale nie wiem co zrobie jak zacznie ząbkować.. Fakt potrafi sie obejść bez niego ale podczas zasypiania musi miec go w buzi..
 
Witam, aja muszę wam powiedzieć że jeśli chodzi o smoczki to z moją córką 13 miesięcy, w ogólenie mam takiego problemu. Ma kilka różnych smoczków - silikonowe TT i lateksowe TT i lateksowe NUKa i każdego bardzo lubi i nie przeszkadza jej to że każdy ma inny kształt.:-).
 
Hej dziewczyny. Ja też w sprawie tt ale nie smoczka, a kubeczka explora dla dzieci 9+. Kupiłam ostatnio ale niestety nie działa:no::wściekła/y:. Zrobiłam wszystko wg instrukcji ( zresztą skomplikowany to on nie jest) ale picie ustnikiem nie leci. Jak córa zaciąga słychać tylko jak zaciąga powietrze, a nie wodę. Nie wiem czy to jest wada tego jednego kubeczka czy całej serii. A może ja coś źle robię????????????????:zawstydzona/y:
Jeżeli coś wiecie albo macie jakieś sugestie napiszcie proszę
 
reklama
U nas smoczki sprawdzają się jedynie z Canpolu, silikonowe przezroczyste taka kulka tylko ta większa rozmiar B/C(6m+).
Z Innym kształtem nie przejdzie.
 

Podobne tematy

Do góry