reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tommee tippee - smoczek

Gdybys przeczytala od poczatku ten watek to bys wiedziala ze kazda z nas probowala najrozniejszych smoczkow i nasze dzieci niestety innych nie akceptuja, a jesli juz ktorys uda sie dziecku zalapac to poprzedzone to jest kupnem innych, ktore zapewne wyladuja w koszu. Wiec ja poprostu wolalam je kupic od razu na allegro, owszem drozsze, ale suma sumarum wyjdzie na to samo.


Te są w miare podobne ..
*A*SMOCZEK SILIKONOWY FISHER PRICE 6 M+ 2 SZT (567636867) - Aukcje internetowe Allegro
Choć jak dla mnie to jak nie chce to trzeba oduczyć i tyle .. Moje dziecko jak nie chce jakiegoś smoka to nie dostaje żadnego i koniec i wcale długo nie protestuje zabawie go zabawką i spokój . Napewno nie będę biagała po sklepach i szukała smoczka . W efekcie toleruje każdy.
 
reklama
Dziewczynki te niebieskie smoczki to ja wystawiłam na allegro. Myślałam, że dostanę za nie ok 15- 20 zł a tam szaleństwo. Strasznie mi szkoda tych wszystkich rodziców. Dużo osób pisało do mnie o wycofanie aukcji i sprzedanie.Aż się prawie poryczałam, bo jak tu wybrać mamę i dziecko. Wcale nie chodziło mi o pieniądze:no:
Kurcze miałam jeszcze gdzieś różowe smoczki, które dawali gratis do butelki, tylko nie mam pojęcia, gdzie je wepchałam:baffled:
 
straszne zamieszanie z tymi smokami

może napisać jakąś petycję do producenta, że przestał się wygłupiać z zaprzestaniem produkcji?
 
Dziewczynki byłam dziś w sklepie i smoczki są i to dużo różne.Szukałam closer to nature tylko teraz nie wiem czy to takie jak chcecie - były pure i air. Te wasze smoczki maja jakąś specjalna nazwę
 
link to tych smoczków był podawany w tym temacie wiele razy

wiemy też jest smoczków z TT jest mnóstwo

irytujące jest, że ktoś pisze nam takie rzeczy a nie przeczyta o co chodzi w temacie
 
Akurat ty pokazujesz tylko butelkę. mówiąc, że smoczków jest dużo nie mówię " jesteś kobieto jakaś ułomna bo u mnie w sklepie jest dużo smoczków a ty robisz problem" a normalnie człowiek chce pomóc bo wie co to znaczy latać za smoczkiem.A że nie jestem oblatana w smoczkach TT więc spytałam jak człowiek jak się on dokładnie nazywa czy soft, czy air czy inaczej.
 
te o które wam chodzi nie były czasem do butelek dokładane bo tam były chyba 4 butelki z takimi smoczkami dołączonymi - te smoczki były inne od tych na pułkach to może to te wasze.
 
reklama
Natka1218
przeczytaj sobie nazwę linku, który umieściłam kilka razy w tym temacie - wyraźnie jest tam napisane, że jest to link do smoczków - nie moja wina, że na stronie zmieniono obrazki
sądzisz, że zakładając temat o smoczkach, pokazywałabym wszystkim butelki?
 

Podobne tematy

Do góry