reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tommee tippee - smoczek

reklama
Też mam ten problem i proponuję zmienić kierunek dyskusji na bardziej konstruktywny tzn. zamiast szukać resztek, biadolić i w desperacji kupować ostatnią sztukę na allegro za bagatela 80zł (wariactwo!ludzie!), zastanówmy się wspólnie jak sobie poradzić z problemem? Są jakieś osoby które próbowały innych modeli, może innych firm i po czasie zadziałały??

Ja od 2 tyg próbuje Tommee Tippee C-air ale mysle ze zaden nowy model soft, c-air ani pure nie pojdzie, bo koncówka jest zbyt diametralnie różna. Kto próbował Nubiego?? Ja mam zamiar spróbować w pt. A może inne Tommee Tippee o okrągłej koncówce ktos probowal? np cosmic?
 
No fajnie ze masz problem z głowy tylko Twoja wypowiedź nic nie wnosi i nikomu nie pomoże. Ma ktoś jakieś konstruktywne pomysły?
 
Hej dziewczynki mam ten sam problem!!! nigdzie niema tych smoczków ;( a mój mały skończył 6 m-cy.. kupowałam różne smoki Nuka inne Tomme i nic.. wszystkie były wypluwane ;( i zobaczyłam ze on ich nie chce bo się zasysaja i sa za krotkie ;( i ZNALAZLAM!!! kupilam smoczek fisher price i jest super!!! polecam wszystkim! moze i Wasze dzieci je zaakceptuja? ;) pozdrawaim
 
Czyste szaleństwo z tymi smoczkami ale was doskonale rozumiem. moja tylko fishera akceptuje. jutro pójdę do nas do sklepu jak będą to wam kupie ;)
 
No fajnie ze masz problem z głowy tylko Twoja wypowiedź nic nie wnosi i nikomu nie pomoże. Ma ktoś jakieś konstruktywne pomysły?
Gdybys przeczytala od poczatku ten watek to bys wiedziala ze kazda z nas probowala najrozniejszych smoczkow i nasze dzieci niestety innych nie akceptuja, a jesli juz ktorys uda sie dziecku zalapac to poprzedzone to jest kupnem innych, ktore zapewne wyladuja w koszu. Wiec ja poprostu wolalam je kupic od razu na allegro, owszem drozsze, ale suma sumarum wyjdzie na to samo.
 
Wiem już że u 2 osób Nuby się nie przyjął, więc chyba nie warto próbować. A ten fisher price to jaki model?

Dla tych co koniecznie chcą kupić TT to śledźcie na bieżąco aukcje allegro - sprawdzajcie kilka razy dziennie jak możecie. Pośród tych świń co żerują na krzywdzie dziecka sprzedając sztukę po 40-50zl zdarzają się też ludzie. Dziś np udało mi się kupic pare za 30zł, ale już sprzedane. Ale mysle ze beda jeszcze sie pojawiac i to coraz taniej, bo czesc chetnych albo oduczyla juz smoka w ogole nie mogac ich znalezc, albo udalo jej sie zastapic go innym.

Jeśli ktoś ma znajomych w Niemczech może je tam jeszcze zamówić, bo nie wysyłają do PL ale dzwoniłam i wiem że są. Tu link: Babypower24.com > Essen & Trinken > Schnuller & Zubehör > Closer to Nature Beruhigungssauger 2 Stk. blau są oba kolory ale bez dekoracji.

Znalazłam je też na pl stronce. Nie wiem niestety czy dziala ten sklep Sklep dla dzieci - akcesoria dla niemowlšt, wózki, zabawki Niby są tu dostępne ale coś za łatwe to by było i nie ma żadnego adresu sklepu. Złożyłam zamowienie ale jak wybralam przelew nie podal mi danych do przelewu a jak wybralam mtransfer to przyszedl mail ze przyjeto zamowienie i kaza mi dokonczyc przelew ale to chyba automat wysyla - nie wiem!

Podaje tez obecne aukcje allegro z licytacja ale uprzedzam ze drogo i 1 lub 2 szt tylko wiec czy kogos to zbawi?:
Smoczki Tommee Tippee (te których już nie ma) (576090631) - Aukcje internetowe Allegro

Tommee Tippee smoczki ortodontyczne 0-6 + but. 260 (579901132) - Aukcje internetowe Allegro

http://www.allegro.pl/item574825335_smoczek_tommee_tippee_ostatnia_sztuka.html

Na ebayu:
4 TOMMEE TIPPEE CLOSER TO NATURE SOOTHER PINK 0-6M NEW! - eBay (item 180331940751 end time Mar-12-09 02:20:00 PDT)

4XB TOMMEE TIPPEE CLOSER TO NATURE SOOTHER DUMMIES 0-6M - eBay (item 170306230662 end time Mar-12-09 02:30:00 PDT)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry