reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel pajęczynówki usg połówkowe

Dołączył(a)
23 Styczeń 2022
Postów
2
Hej dziewczyny. Kilka dni temu na usg połówkowym mój lekarz prowadzący (swoją drogą, rewelacyjny) wykrył 7 mm strukturę w główce mojej córy, której nie potrafił do końca nazwać. To był tydzień 21+4. Określał ją "prawdopodobnie torbiel". Wyniki usg wysłał do lekarza który specjalizuje się w diagnozach prenatalnych OUN i okazało się, że to prawdopodobnie (znowu) torbiel pajęczynówki blaszki czworaczej. No i się zaczęło. Skierowanie na amnio i badanie kariotypu, skierowanie do szpitala na pogłębioną diagnostykę no i oczywiście morze wylanych łez. Mam pytanie czy którąś z Was spotkała podobna diagnoza? Jeżeli tak to jak wasze dzieciaczki? Jak wyglądały wasze ciąże? Czy zdarzyło się, że torbiel się sama wchłonęła? Torbiele splotu naczyniówkowego często się wchłaniają... Może pajęczynówki też? Okropnie boję się, że to cholerstwo wpłynie na moje dziecko w sposób, którego nie będziemy w stanie leczyć. Z którym nie da się walczyć. Drama.
 
reklama
Do góry