reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiele splotów naczyniówkowych

Monia__

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Luty 2017
Postów
15
Kochane przyszłe i obecne Mamy. Wczoraj na badaniu połówkowym mój ginekolog stwierdził u mojej córeczki dwa torbiele splotów naczyniówkowych. Lekarz zapewniał, że powinny się wchłonąć ale jesteśmy pod baczną kontrolą. Czy, któraś z Was miała do czynienia z takimi torbielami? Czy dzieci urodziły się zdrowe? Strasznie mnie to zestresowało. Dziękuję za każdą odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane przyszłe i obecne Mamy. Wczoraj na badaniu połówkowym mój ginekolog stwierdził u mojej córeczki dwa torbiele splotów naczyniówkowych. Lekarz zapewniał, że powinny się wchłonąć ale jesteśmy pod baczną informacją. Czy, któraś z Was miała do czynienia z takimi torbielami? Czy dzieci urodziły się zdrowe? Strasznie mnie to zestresowało. Dziękuję za każdą odpowiedź.
U mnie na połówkowy też wyszły, pani doktor powiedziała żeby się nie martwić i nie czytać głupot na ten temat w internecie bo do usg po 30 tc znikną. Poczytałam, pomartwiłam się a na usg w 32 tc już nic nie było.
 
Na mama ginekolog jest wpis o tym- nieprawidłowości USG połówkowego chyba czy. 1
 
Piszę jaki był ciąg dalszy u naszej Córeczki jeśli chodzi o torbiele - gdyby jakaś Mama szukała kiedyś o nich informacji. Torbiele po 3 tygodniach się wchłonęły - nie ma po nich śladu, a były dwa i każdy miał ok 1 cm.
A więc cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.
 
Piszę jaki był ciąg dalszy u naszej Córeczki jeśli chodzi o torbiele - gdyby jakaś Mama szukała kiedyś o nich informacji. Torbiele po 3 tygodniach się wchłonęły - nie ma po nich śladu, a były dwa i każdy miał ok 1 cm.
A więc cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.
dziekuje Ci że to napisałaś.
 
Do góry