reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

ateczka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Listopad 2007
Postów
23
Miasto
Toruń
Witam Panie!
Mieszkam w TORUNIU.
Zapewne sa na forum mamusie z tego miasta.
Zapraszam na pogaduchy......
Poznajmy się,może jesteśmy sąsiadami?
 
reklama
Ale się zdziwiłam :-D! Właśnie jestem po spotakniu z mama z Torunia i zastanawiałam się nad ropoczęciem wątku dla mam z tegoż cudnego miasta, bo do tej pory jakaś osamotniona się czułam. Miło mi, że ktoś o tym pomyślał.
Mam na imię Kasia i jestem mamą rocznej już Martynki. Pozdrawaim inne "pierniczki" i zapraszam do rozmowy :-D.
 
Witaj Kasiu!
Już myślałam,ze tu na BB jestem jedyna z Torunia.
Mam na imię Beata i mam 3 dzieci ( 16,11,2).
W jakiej części miasta mieszkasz?
 
I ja się melduję:-D Kasia, w Toruniu od sierpnia, mama prawie rocznej Zosi:-) Witaj Beata. A my Kasiu to chyba się skądś znamy...:-D:-D:-D Może faktycznie jest nas tu więcej:tak:Pozdrawiam
 
Witaj druga Kasiu!

Stawki to osiedle rodzinne mojego męża.Bywam tam czasem jeżdżąc do teściów.

A druga Kasia gdzie mieszka?
 
A szanowna załozycielka z jakiej części Torunia?:-) Widzę że już doświadczona z Ciebie mama:tak: My dopiero raczkujemy w tym temacie - chociaż nie dosłownie bo małe już wystartowały na dwóch nóżkach:tak:
 
Założycielka mieszka na Drzewieckiego ( Koniuchy).
Ano doświadczona-mam przekrój dorastania dzieci w róznym wieku i to męskiego jak i żeńskiego dziecia.Jak się wcześnie zaczynało to teraz się ma;-)
 
reklama
Do góry