reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Toruń

Kasia1978

Fan(ka)
Miasto
Toruń
Chyba trzeba gdzieś rozreklamować ten wątek, bo się Ateczka trochę tu nudzisz, co? Jakoś nie wierzę, że na całym BB są tylko trzy mamy z Torunia :baffled:? Ja z rana jestem w pracy, a w weekendy zajmuje się domem, jak już wcześniej pisałam w piątki mam więcej czasu do południa, ale to też nie zawsze. Mam nadzieje, że kiedyś uda nam się trochę "pogadać" :sorry2:

reklama

ateczka

Początkująca w BB
Miasto
Toruń
Witam!

Kasiu,mi też trudno uwierzyć,ze sa tu tylko 3 mamy torunianki..................:baffled:
Nikogo jednak na siłę nie ściągniemy,w końcu jest coś takiego jak forum regionalne i jak ktoś chce pogadać z ludźmi z miasta to powinien wiedzieć gdzie szukać

cześć dziewczyny
nie mogłam się oprzeć ,żeby wskoczyć na Wasze forum regionalne!
Jestem rodowitą torunianką jednak od trzech lat mieszkam w Szczecinie.
Bardzo mi miło,że mogę Was poznać

pozdrawiam

ateczka

Początkująca w BB
Miasto
Toruń
Witaj Juliojd!

Powiedz,które miasto piękniejsze?Szczecina nie znam.
Lepiej się tam mieszka?
Jak będziesz miała chwilkę to zagladaj

reklama

IzaK

podwójnie szczęśliwa :)
Miasto
Tam gdzie zawsze świeci słońce :)
Witam i ja z Torunia:-)

Jakiś ponad rok temu zakładałem wątek dla Torunia i nikt się nie zgłosił:zawstydzona/y: dlatego jestem pozytywnie zaskoczona że jednak ktoś się znalazł

Ja z mężem i synem Kubą mieszkamy na Gagarina w akademiku;-)

Pozdrawiam

Do góry