reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

hej,jestem przyszla mama majowa rowniez z Torunia z tym ze tymczasowo przebywam w irl :)ale chyba tez sie liczy?:-) pozdrawiam mamusie i przyszle mamusie torunianki.
 
reklama
Hej Monika :-)
Dostałam od Ciebie wiadomość na pw, za co dziękuje, taka miła niespodzinaka:-), ale nie mogę odpisać:-( pokazuje mi się info, że nie przyjmujesz wiadomości, albo że nie możesz ich przyjmować:-(
Więc ja mieszkam na Wrzosach, Czekam na synka, termin mamy na 14 kwietnia, więc nie dużo czasu nam zostało:-)

Pozdrawiam
 
No mamy z Torunia czas na reaktywacje naszego podforum :-)
Dajcie znać i moze troche popiszemy o czekajacym nas porodzie :szok: czy rodzicie w Toruniu ? czy jednak okolice Torunia ? jaki lekarz sie wami zajmuje.. itd...
obecne Toruńskie mamy może macie jakas rade dla przyszlych rodzacych na bielanach ???? Kazda informacja nam sie przyda :-)
pisac:-) bedzie razniej:-):-):-):-):-)
 
Hej ja też jestem z Torunia co prawda nie jestem teraz w ciąży ale pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania!!!
Mój mały w sierpniu kończy dwa latka ale ten czas leci, teraz chodzi do klubu maluszka na zbożowej w toruniu i bardzo mu się tam podoba. A jak Wam się mieszka w naszym mieście i jak się czujecie w ciąży?

POZDRAWIAMY!!!:-)
 
reklama
Hej! Ja też jestem z torunia!!!
Rady dotyczące porodu na bielanach ja nie rodziłam w toruniu więc niepomogę ale będzie wszystko ok!
pozdrawiam
 
Do góry