reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TROJACZKI-Julia+Hubert+Igor

Trojaczki ??? Troje ??? Wielkie gratulacje dla dzielnej Mamy , zdrówka dla brzdąców i siły dla rodziców ;-) Szczerze podziwiam i gratuluję .... Powodzenia.... :laugh:
 
reklama
witam...;-)

Ktos dzisiaj wyslal mi na prywatna poczte link z babyboom o trojaczkach... Nie wiem dlaczego...? Chociaz tak naprawde pragne  mnogiej ciazy -wow blizniaki !!!! ale  o trojaczkach nawet nie smialabym pomarzyc ...;-) to bylby prawdziwy cud...na razie mieszkam sobie na watku STARAMY SIE..jak mi sie uda to kto wie moze bedzie wiecej niz jedno dzieciatko...

pozdrawiam serdecznie


Gratulacje alafocus jestes naprawde potrojna szczesciara...!!!
 
gratulacje dla szczęśliwych rodziców !! zdrówka dla malców i wytrwałości dla rodziców

ale musi być ciężko, ale za to później jak wesoło!

pozdrawiam z lipcowych :)
 
no nie mooooge.... :)

i dopiero teraz taka informacja???


gratulacje, gratulacje, gratulacje... :)
 
Gratuluję potrójnie!!! Teraz czekamy na fotki!

No i witam w naszym gronie 2 nowe październikowe mamusie! :)
 
reklama
POTRÓJNE CAŁUSY

POTRÓJNE GRATULACJE

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OBY MALUSZKI CHOWAŁY SIĘ W ZDROWI I MIŁOŚCI

POZDRAWIAM POTRÓJNIE SZCZĘŚLIWYCH RODZICÓW

I JESZCZE RAZ SERDECZNE I JAK NAJSZCZERSZE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry