reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TROJACZKI-Julia+Hubert+Igor

reklama
Alafocus, podejście fantastyczne. Przy Tobie, my mamy mające jednego urwiska nie powinnyśmy powiedzieć słowa na temat zmęczenia.

podziwiam i trzymam kciuki.
 
I minął rok ,dzieci rosną ,nam przybywa zmarszczek,ale to nic!
Ważne ,że są zdrowe Julcia ma trzy ząbki i chodzi od 3 tygodni,Hubert ma cztery ząbki i chodzi od tygodnia,a Igorek ma jednego ząbka i tańczy bez trzymania ,ale boi się sam chodzić ,za to umie układać klocki i dmuchać w gwizdek.Takie małe rzeczy a cieszą:-) !!!!!!!!!!
Trudno być matką,ale każdy ich uśmiech wynagradza nam wszystko.
Znajomi jak przychodzą,to mówią,że można na nich patrzeć cały dzień , bo serwują film lepszy niż w telewizorze.
pozdrawiam Alicja
p.s.załączam obiecane zdjęcia,.od lewej Igor,Julia i Hubert
 
Gratuluję dzieci.
Domyślam się, że jest Ci cięzko, ale wiesz, w skrytości zazdroszczę. Bardzo bym chciała mieć więcej dzieci, marzę o trójce, a nie wiem czy mój partner się zdecyduje, jest zachwycony, ze Natalia jets z nami, ale obawiam się, że trudno będzie mi go namówić na kolejne powiększenie naszej rodziny ;-)
 
Alafocus, dzidzie są kochane! Na pewno odczuwasz potrójne zmęczenie, ale też potrójne szczęście. A te młoteczki to chyba po to, aby skutecznie domagać się wszelkich pyszności, jakie przygotuje mama ;-)
 
witam
znalazłam tez watek przez przypadek ale tak mnie zaciekawił ze pochłonełam wszytskie posty z ciekawosci co uwas.....WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POTRÓJNY STRZAŁ NIE MA CO:-D :-D :-D :-D dzidziolki boskie pozdr. i duzo zdrówka dla całej rodzinki
 
Witam
ja też jestem tatusiem trojaczków
urodziły sie 21,04.2006
Mateusz, Kornelia, Amelka

Miło poznać kogos kto przeszedł juz ten najgorszy poczatek.
;-)
 
Cieszę się ,że znalazłes moje forum.Zapraszam na" trojaczkowe forum"
forum.trojaczki.net
Jak tylko będziecie potrzebowali rady proszę piszcie napewno się odezwę.
Gorąco pozdrawiam całą waszą rodzinkę. Napisz skąd jesteście.

alafocus@o2.pl
 
reklama
Wstyd mi że tyle czasu się nie odzywałam :zawstydzona/y: ,ale sami rozumiecie dzieci,dom,praca,mąż ;-) Dzieciaczki,rosną zaczynają pokazywać różki,co raz trudniej ich poskromić,każde chce być najważniejsze. Najbardziej ustępliwa jest Julcia ,potrafi oddać swoją zabawkę chłopcom ,Hubert z Igorem nie ustępują zabierają sobie nawzajem zabawki , zawsze ta która ma drugi jest fajniejsza. I nieprawda że trzy jednakowe rozwiązałyby problem . A tak bez żartów cała trójeczka chowa się zdrowo , do lekarza chodzimy tylko na szczepienia. Rozumieją wszystko ,tylko nie chcą mówić ,mają swój własny język i jak można zauważyć świetnie się rozumieją..
Mam wrażenie,że są emocjonalnie i ruchowo bardziej rozwinięte od swoich rówiesników ,ale myślę ze to dlatego że starają się sobie nawzajem dorównać, dopingują się wzajemnie.Czasem nie chce mi się wierzyć,że maja dopiero 18 miesiecy,często zaskakują mnie swoim zachowaniem.
 
Do góry