reklama

trudna sprawa

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez damk, 14 Maj 2013.

  1. damk

    damk Początkująca w BB

    witam.
    ostatni okres dostałam 15 marca, dziś mamy już 14 maja,a u mnie nadal brak krwawienia. zarejestrowalam sie juz do ginekologa ale niestety czekam bo sa dosc dlugie terminy. nie wiem co myślec, zrobilam juz 3 testy z moczu,wszystkie negatywne. bylam dzisiaj na HCG z krwi ale dopiero jutro bede miala wyniki. boli mnie brzuch, mam nabrzmiale piersi juz od jakichs 2 tyg. Dodam ze biore insuline, tabletki na padaczke i tarczyce, czy cos z tych lekow moze miec wplyw na wyniki testow??
    pomocy bo zwariuje...
     
  2. Neta81

    Neta81 Fanka BB :)

    Zrób betę HCG i wszystko się wyjaśni. Powodzenia :happy:
     
  3. reklama
  4. anka89

    anka89 Aktywna w BB

    nie wiem co to, ale wydaje mi sie, ze to raczej na pewno nie ciaza. moze przechodzilas ostatnio jakies stresy albo zmieniłaś dietę? miesiąc spoznienia to troche duzo. jak dostaniesz wyniki hcg to dostaniesz odpowiedz na 100% czy jesteś w ciąży czy nie. ale myślę ze Twoje wątpliwości i tak będzie musiał rozwiać ginekolog, bo przyczyny braku miesiączki mogą być przeróżne.
     
  5. poziomki

    poziomki mama 00 08 11 13 15

    Na ulotce testu masz napisane jakie leki mogą wpływac na wynik. 2 sprawa jest tak że testy domowe nie zawsze pokazuja ciaze.
    Brak @ może być spowodowany również przez tarczyce.
    Czekaj na wyniki i tak czy inaczej musisz odwiedzić gina. Powodzenia:tak:
     
  6. monia_26

    monia_26 Mama Kingusi :*

    Jestem troszkę w podobnej sytuacji jak Ty. Tylko, że ja biorę leki tylko na tarczycę. Okres mi się spóźnia 2 tygodnie. Test robiłam w 11 dniu spóźnienia okresu i negatywny. Tarczyca ma wpływ na przebieg cyklu. Ja też wybiorę się do gina w poniedziałek jesli nie dostanę.
     
  7. damk

    damk Początkująca w BB

    to nie ciąża :no: a więc ginekolog sie szykuje
     
  8. monika221

    monika221 Zaangażowana w BB

    to prawda tarczyca ma duże znaczenie, więc ten okres może być też spowodowany tarczycą bądź jak piszesz cukrzycą... potwierdzić może tylko lekarz
     

Poleć forum