reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

trudna sprawa

Dołączył(a)
14 Maj 2013
Postów
2
witam.
ostatni okres dostałam 15 marca, dziś mamy już 14 maja,a u mnie nadal brak krwawienia. zarejestrowalam sie juz do ginekologa ale niestety czekam bo sa dosc dlugie terminy. nie wiem co myślec, zrobilam juz 3 testy z moczu,wszystkie negatywne. bylam dzisiaj na HCG z krwi ale dopiero jutro bede miala wyniki. boli mnie brzuch, mam nabrzmiale piersi juz od jakichs 2 tyg. Dodam ze biore insuline, tabletki na padaczke i tarczyce, czy cos z tych lekow moze miec wplyw na wyniki testow??
pomocy bo zwariuje...
 
reklama
nie wiem co to, ale wydaje mi sie, ze to raczej na pewno nie ciaza. moze przechodzilas ostatnio jakies stresy albo zmieniłaś dietę? miesiąc spoznienia to troche duzo. jak dostaniesz wyniki hcg to dostaniesz odpowiedz na 100% czy jesteś w ciąży czy nie. ale myślę ze Twoje wątpliwości i tak będzie musiał rozwiać ginekolog, bo przyczyny braku miesiączki mogą być przeróżne.
 
Na ulotce testu masz napisane jakie leki mogą wpływac na wynik. 2 sprawa jest tak że testy domowe nie zawsze pokazuja ciaze.
Brak @ może być spowodowany również przez tarczyce.
Czekaj na wyniki i tak czy inaczej musisz odwiedzić gina. Powodzenia:tak:
 
witam.
ostatni okres dostałam 15 marca, dziś mamy już 14 maja,a u mnie nadal brak krwawienia. zarejestrowalam sie juz do ginekologa ale niestety czekam bo sa dosc dlugie terminy. nie wiem co myślec, zrobilam juz 3 testy z moczu,wszystkie negatywne. bylam dzisiaj na HCG z krwi ale dopiero jutro bede miala wyniki. boli mnie brzuch, mam nabrzmiale piersi juz od jakichs 2 tyg. Dodam ze biore insuline, tabletki na padaczke i tarczyce, czy cos z tych lekow moze miec wplyw na wyniki testow??
pomocy bo zwariuje...

Jestem troszkę w podobnej sytuacji jak Ty. Tylko, że ja biorę leki tylko na tarczycę. Okres mi się spóźnia 2 tygodnie. Test robiłam w 11 dniu spóźnienia okresu i negatywny. Tarczyca ma wpływ na przebieg cyklu. Ja też wybiorę się do gina w poniedziałek jesli nie dostanę.
 
reklama
to prawda tarczyca ma duże znaczenie, więc ten okres może być też spowodowany tarczycą bądź jak piszesz cukrzycą... potwierdzić może tylko lekarz
 
Do góry