reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trudne pytania

Czy wasze dzeci ptaly juz o sex ??


  • Wszystkich głosujących
    23
reklama
Przeanalizujmy nieco. Autorka tworzy sondę, w której pyta Czy wasze dzeci pytaly juz o sex ??
Dalej podaje różne opcje dotyczące wieku dziecka. Jest to dość istotny problem, kiedy i jak rozmawiać z dziećmi o tych sprawach.
A jakie mamy odpowiedzi:



jak najbardziej w temacie, prawda?



autorka posta jak widać drąży temat, zadając dodatkowe pytanie, to nic, że zupełnie nie na temat



teraz widzimy, ża autorka jest jak najbardziej kompetentna, to nic, że nie ma dziecka



tutaj z kolei autorka nawet udziela rad

wobec tak wyczerpujących wypowiedzi jaszczurka, tudzież Ankaskakanka może już zamknąć sondę, przecież nic więcej już się nie dowie

ale zanim to zrobi zdążę może się jeszcze wypowiedzieć w tym temacie, zatem - w czym pierzecie skarpetki?

hahaha ale mnie rozbawiłeś na wieczór:-D:-p :cool2:
Wracając jednak do sondy to nie zaznaczyłam nic, bo moje dziecko nie pytało o sex, natomiast... nakryło nas.
Myśleliśmy, że słodko śpi, kiedy nagle usłyszeliśmy "Mamusiu, ja też się chce z Wami poprzytulać."
Takze sądzę, ze mój 3 latek ma już wyronione zdanie na ten temat, co to, jak to, po co i dlaczego :-D

nieźle:sorry2::cool2: u nas pytań nie bylo nigdy i mam nadzieje że nie predko sie pojawią
 
Do góry