reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trudne pytania

Czy wasze dzeci ptaly juz o sex ??

• Wszystkich głosujących
    23
reklama
Rozwiązania
0
Witam. Mam problem. Tydzien temu skończyła mi sie miesiączka i dzisiaj dostałam znowu. Czy to normalne. Czego objawem to może byc?? pomóżcie błagam.:(

mamaczarusia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ale czy karmisz badz karmilas piersia? czy jestes po porodzie? jakies szczególy moze bierzesz tabletki anty?

Rozwiązania
0
jeszcze nie mam ani jednego dziecka. 3 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. pozatym staram sie o dziecko.

mamaczarusia

Rozwiązania
0
najprawdopodobniej twoj organizm jeszcze nie doszedl do siebie po pylach. jesli po odstawieniu tabletek mialas regularnie @ to radzilabym pójsc do gina

M

marul

Gość
Przeanalizujmy nieco. Autorka tworzy sondę, w której pyta Czy wasze dzeci pytaly juz o sex ??
Dalej podaje różne opcje dotyczące wieku dziecka. Jest to dość istotny problem, kiedy i jak rozmawiać z dziećmi o tych sprawach.
A jakie mamy odpowiedzi:

Witam. Mam problem. Tydzien temu skończyła mi sie miesiączka i dzisiaj dostałam znowu. Czy to normalne. Czego objawem to może byc?? pomóżcie błagam.:(
jak najbardziej w temacie, prawda?

ale czy karmisz badz karmilas piersia? czy jestes po porodzie? jakies szczególy moze bierzesz tabletki anty?
autorka posta jak widać drąży temat, zadając dodatkowe pytanie, to nic, że zupełnie nie na temat

jeszcze nie mam ani jednego dziecka. 3 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. pozatym staram sie o dziecko.
teraz widzimy, ża autorka jest jak najbardziej kompetentna, to nic, że nie ma dziecka

najprawdopodobniej twoj organizm jeszcze nie doszedl do siebie po pylach. jesli po odstawieniu tabletek mialas regularnie @ to radzilabym pójsc do gina
tutaj z kolei autorka nawet udziela rad

wobec tak wyczerpujących wypowiedzi jaszczurka, tudzież Ankaskakanka może już zamknąć sondę, przecież nic więcej już się nie dowie

ale zanim to zrobi zdążę może się jeszcze wypowiedzieć w tym temacie, zatem - w czym pierzecie skarpetki?

mamaczarusia

Rozwiązania
0
Przeanalizujmy nieco. Autorka tworzy sondę, w której pyta Czy wasze dzeci pytaly juz o sex ??
Dalej podaje różne opcje dotyczące wieku dziecka. Jest to dość istotny problem, kiedy i jak rozmawiać z dziećmi o tych sprawach.
A jakie mamy odpowiedzi:

jak najbardziej w temacie, prawda?

autorka posta jak widać drąży temat, zadając dodatkowe pytanie, to nic, że zupełnie nie na temat

teraz widzimy, ża autorka jest jak najbardziej kompetentna, to nic, że nie ma dziecka

tutaj z kolei autorka nawet udziela rad

wobec tak wyczerpujących wypowiedzi jaszczurka, tudzież Ankaskakanka może już zamknąć sondę, przecież nic więcej już się nie dowie

ale zanim to zrobi zdążę może się jeszcze wypowiedzieć w tym temacie, zatem - w czym pierzecie skarpetki?
dziewczyna sie pyta to odpowiadam a ze nie trafila w temat to nas rozstrzelaj

truskawa10017

Rozwiązania
0
maruljestes troche wścibski i wredny:/ a nawet przemądrzały... Skad ci sie to wzieło:)?

Mamuska

mama Maciaska i Meduzki!
Rozwiązania
0
ma to od zawsze :tak:;-)
ale całkowicie się z nim zgadzam. Zapoznajcie się z regulaminem i nie róbcie OT. A teraz koniec tej dyskusji. Wracamy do tematu albo będę wnioskowała za zamknięciem wątku.

reklama

Mama Boo

Mama Zinella i Whitmona
Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
Również się zgadzam. Marul nie jest wredny tylko mam wrażenie, że jako jeden z nielicznych ma odwagę napisać na forum to co myśli większośc nas.
No, ale miał być koniec tematu, więc ...
Wracając jednak do sondy to nie zaznaczyłam nic, bo moje dziecko nie pytało o sex, natomiast... nakryło nas.
Myśleliśmy, że słodko śpi, kiedy nagle usłyszeliśmy "Mamusiu, ja też się chce z Wami poprzytulać."
Takze sądzę, ze mój 3 latek ma już wyronione zdanie na ten temat, co to, jak to, po co i dlaczego :-D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Fenika29 Trudne pytania.... BB psycholog dziecięcy radzi mamom 13
P Kto ma szczękoczułki a kto nibynóżki-trudne albo śmieszne pytania dzieci Dzieciaczki 16
R Trudne niemowlę Potrzebuję porady 57
ZwariowanaSol Trudne życie 9-cio latki BB psycholog dziecięcy radzi mamom 4
M Trudne dziecko? Potrzebuję porady 4
W Jak przestała wierzyć w Boga - trudne życie, trudne sprawy Potrzebuję porady 2
aniaslu Uważasz, że powinnaś być lepsza mamą? Do kogo się porównujesz? Pytanie tygodnia 1
Magda_z_uk Wózki i foteliki, czyli trudne wybory ;) Dzieci urodzone w grudniu 2014 57
C Trudne relacje z nastolatkiem Mamy nastolatków 26
D Trudne relacje z rodziną męża Relacje rodzinne 7
Kasiula190384 Bardzo Ważne i Trudne Pytanie Ciąża, poród, połóg 11
rossig Ciąża obumarła - relacje ze szpitala, pytania, zwierzenia Poronienia 8
aniaslu Pytania o odżywianie w ciąży i po porodzie. Potrzebuję porady 1
aniaslu Pytania o odzywianie w ciazy i po porodzie. Potrzebuję porady 0
dulek Nurtujące pytania Ciąża, poród, połóg 14
Blanka8 Złote rady: na jakie pytania szukacie odpowiedzi mamusie wieloraczków? Mamusie bliźniat, trojaczków i... 6
L Wątpliwości... Potrzebuję porady 6
M Rozstanie z partnerem, pytania dziecka Potrzebuję porady 6
F Czy test moze byc bledny? Potrzebuję porady 23
N Nietolerancja laktozy - pytania. Potrzebuję porady 13
O Fotografia noworodkowa w Łodzi- pytania Łódź 0
0202oliwcia Jak wytłumaczyć dziecku czemu niema rodzeństwa???? Potrzebuję porady 12
E Rehabilitantka Rozwój i zabawy 0
M Problemy żołądkowe, nadmiar witaminy A - dwa pytania Potrzebuję porady 2
P PCOS, endo, leczenie i pytania. Potrzebuję porady 3
Lefu Mamuśki z Hamburga pytania! Mamy z Niemiec 11
K pierwsza ciąża- nurtujące pytania . Pomożecie? Ciąża, poród, połóg 8
G wątpliwości, pytania Dzieci urodzone w marcu 2015 16
dmuchawiec NPR - pytania i komentarze Dzieci urodzone w czerwcu 2013 13
Fifka Porodówka - Czyli opowieści i pytania związane z przyjściem na świat naszych pociech! Archiwum styczeń 2014 90
S roczny urlop pytania praktyczne Porady prawnika 1
M przyszła mama z Gliwic, pytania o okulistę Śląsk 6
masala 100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:)) Dzieci urodzone we wrześniu 2013 612
A I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości Dzieci urodzone w październiku 2013 807
J Dwa pytania z serii konsumenckie Porady prawnika 1
J Szczepionka na HPV pytania Forum pediatryczne 1
Pysia29d pytania sędziego .zaraz sprawa sądowa Archiwum Samodzielnych rodziców 3
Liza Pytania... Porady prawnika 3
P Jak często odpowiada na pytania na tym forum prawnik ? Porady prawnika 4
umi2 Uciążliwe pytania znajomych o karmienie maluszka. Noworodek 62
A Poród - pytania, wątpliwości, wskazówki... Archiwum Lipiec 2012 665
K PYTANIA ?? różnej tematyki Szczecin 170
kakakarolina Nasze obawy i pytania Archiwum sierpień 2012 69
zadora Pytania i odpowiedzi Dzieci urodzone w lipcu 2012 2903
Y Pytania do moderatora i uwagi na temat forum Mamusie bliźniat, trojaczków i... 34
R pytania na temat książek Początek szkoły 1
konwalianka Pytania, wątpliwości, rady, wskazówki dotyczące maluszków Dzieci urodzone w lipcu 2011 31
maaadziarka Pierworódki - czyli pierwsza ciąża, wątpliwości, obawy i inne pytania Ciąża, poród, połóg 1503
T Mamy Otyłe - Porody Cesarki - Watek ogólny, pytania, porady... Duże jest piękne 42
S rozwoj wczesniaka pytania Wcześniaki 31