reklama

Trudne pytania

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez jaszczurka, 6 Sierpień 2006.

?

Czy wasze dzeci ptaly juz o sex ??

1. tak, w wieku 3 lat

13,0%
  2. tak, wczesniej

głosów: 0
    0,0%
  3. tak pozniej

8,7%
  4. nie

78,3%
  1. jaszczurka

jaszczurka Fanka BB :)

Pozdrawiam Anka Skakanka

2. elcia2406

elcia2406 Zaciekawiona BB

Witam. Mam problem. Tydzien temu skończyła mi sie miesiączka i dzisiaj dostałam znowu. Czy to normalne. Czego objawem to może byc?? pomóżcie błagam.:(

3. reklama
  4. mamaczarusia

mamaczarusia Fanka BB :)

ale czy karmisz badz karmilas piersia? czy jestes po porodzie? jakies szczególy moze bierzesz tabletki anty?

5. elcia2406

elcia2406 Zaciekawiona BB

jeszcze nie mam ani jednego dziecka. 3 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. pozatym staram sie o dziecko.

6. mamaczarusia

najprawdopodobniej twoj organizm jeszcze nie doszedl do siebie po pylach. jesli po odstawieniu tabletek mialas regularnie @ to radzilabym pójsc do gina

7. marul

marul Gość

Przeanalizujmy nieco. Autorka tworzy sondę, w której pyta Czy wasze dzeci pytaly juz o sex ??
    Dalej podaje różne opcje dotyczące wieku dziecka. Jest to dość istotny problem, kiedy i jak rozmawiać z dziećmi o tych sprawach.
    A jakie mamy odpowiedzi:

jak najbardziej w temacie, prawda?

autorka posta jak widać drąży temat, zadając dodatkowe pytanie, to nic, że zupełnie nie na temat

teraz widzimy, ża autorka jest jak najbardziej kompetentna, to nic, że nie ma dziecka

tutaj z kolei autorka nawet udziela rad

wobec tak wyczerpujących wypowiedzi jaszczurka, tudzież Ankaskakanka może już zamknąć sondę, przecież nic więcej już się nie dowie

ale zanim to zrobi zdążę może się jeszcze wypowiedzieć w tym temacie, zatem - w czym pierzecie skarpetki?

8. mamaczarusia

dziewczyna sie pyta to odpowiadam a ze nie trafila w temat to nas rozstrzelaj

9. truskawa10017

truskawa10017 Fanka BB :)

maruljestes troche wścibski i wredny:/ a nawet przemądrzały... Skad ci sie to wzieło:)?

10. reklama
  11. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

ma to od zawsze :tak:;-)
    ale całkowicie się z nim zgadzam. Zapoznajcie się z regulaminem i nie róbcie OT. A teraz koniec tej dyskusji. Wracamy do tematu albo będę wnioskowała za zamknięciem wątku.

12. Mama Boo

Mama Boo Mama Zinella i Whitmona

Również się zgadzam. Marul nie jest wredny tylko mam wrażenie, że jako jeden z nielicznych ma odwagę napisać na forum to co myśli większośc nas.
    No, ale miał być koniec tematu, więc ...
    Wracając jednak do sondy to nie zaznaczyłam nic, bo moje dziecko nie pytało o sex, natomiast... nakryło nas.
    Myśleliśmy, że słodko śpi, kiedy nagle usłyszeliśmy "Mamusiu, ja też się chce z Wami poprzytulać."
    Takze sądzę, ze mój 3 latek ma już wyronione zdanie na ten temat, co to, jak to, po co i dlaczego :-D

Poleć forum