reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzydniówka czy nie

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 299
Witam, wiem, że podobnych tematów było tu juz tysiąc ale nie mogę znaleźć odpowiedzi, sądzilam że córka ma trzydniówkę, jednak wysypkę ma już drugi dzień a temperatura zamiast odpuszczać, jest jeszcze wyższa i trudniejsza do zbiacia. Wiem że przy trzydniówce od wysypki gorączka ustępuje stąd moje obawy. Od czwartku jest temperatura, czy mogłam to pomylic np z różyczką?
 
reklama
Rozwiązanie
Na różyczkę się szczepi po roku? Jeśli tak to jeszcze nie. A czy z różyczką należy iść do lekarza? Myślę, że jak do jutra się nie poprawi to zadzwonię do przychodni.
Generalnie ja bym poszła przede wszystkim z uwagi na gorączkę skoro tyle trwa. Jednak w takiej sytuacji lepiej, żeby ktoś obejrzał dziecko. Albo zadzwoń do przychodni - teraz i tak najpierw trzeba te teleporady najczęściej odbyć zanim w ogóle pozwolą przyjść, więc może przez telefon coś doradzą.
Czyli 5 dzień gorączki już? Trochę długo jak na trzydniówkę, i skoro jest jednocześnie wysypka i gorączka, to to raczej coś innego. Ja bym skonsultowała z lekarzem.
Przy różyczce chyba wysypka podobna, więc może rzeczywiście. A nie szczepiliście się jeszcze na różyczkę?
 
Czyli 5 dzień gorączki już? Trochę długo jak na trzydniówkę, i skoro jest jednocześnie wysypka i gorączka, to to raczej coś innego. Ja bym skonsultowała z lekarzem.
Przy różyczce chyba wysypka podobna, więc może rzeczywiście. A nie szczepiliście się jeszcze na różyczkę?
Na różyczkę się szczepi po roku? Jeśli tak to jeszcze nie. A czy z różyczką należy iść do lekarza? Myślę, że jak do jutra się nie poprawi to zadzwonię do przychodni.
 
Na różyczkę się szczepi po roku? Jeśli tak to jeszcze nie. A czy z różyczką należy iść do lekarza? Myślę, że jak do jutra się nie poprawi to zadzwonię do przychodni.
Generalnie ja bym poszła przede wszystkim z uwagi na gorączkę skoro tyle trwa. Jednak w takiej sytuacji lepiej, żeby ktoś obejrzał dziecko. Albo zadzwoń do przychodni - teraz i tak najpierw trzeba te teleporady najczęściej odbyć zanim w ogóle pozwolą przyjść, więc może przez telefon coś doradzą.
 
Rozwiązanie
Do góry