reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Turbo wzdęcia

Hej Dziewczyny, mam zagwostke od września męczą mnie straszne wzdęcia, cokolowiek zjem brzuch rośnie jak oszalaly, czasem zdarza mi się że nie mam wzdec rano przez chwilę i jestem w stanie stwierdzić że mój obwód rośnie conajmniej 15cm po posiłku. Jestem w 15 tygodniu ciąży A brzuch jak w 8 miesiącu, przytylam z 1,5kg ale aż mi głupio z takim wielkim brzuchem....Czy Wy też tak macie??

reklama

jawdaniec

Aktywna w BB
Jezu dziewczyny, jak sobie radzicie jeśli jeszcze macie te cholerne wzdęcia? Nie mogę siedzieć, tak mnie boli jakby mi miały jelita eksplodować. Pomaga doraźnie przeczyszczenie syropem raz na kilka dni ale po 2 dniach problem powraca. Jestem w pracy i chyba zaraz stąd idę bo mam skręt kiszek :no:

reklama

Xxxladyhxxx

Fanka BB :)
Dziewczyny, bo widzę że piszecie o hemoroidach. Ja co prawda w ciąży niestety nie jestem, ale chyba męczy mnie to cholerstwo. Do lekarza rodzinnego się nie mogę się dostać, a boli jak cholera. Wyszedł mi guzek, boli i ciągnie od czasu do czasu w stronę pośladków. Na papierze zauważyłam ślady krwi. W samym stolcu chyba nie. Ale nie dam sobie głowy uciąć. Są po prostu jakieś trochę ciemniejsze miejsce. Biorę cyclo 3 fort i brałam procto-glyvenol w czopkach. Poprawa minimalna. Dalej boli. Ból aż pulsuje. Teraz mam jakąś masc ziołowa. Jak się wyleczyć z tego cholerstwa?

grope_

Fanka BB :)
Jezu dziewczyny, jak sobie radzicie jeśli jeszcze macie te cholerne wzdęcia? Nie mogę siedzieć, tak mnie boli jakby mi miały jelita eksplodować. Pomaga doraźnie przeczyszczenie syropem raz na kilka dni ale po 2 dniach problem powraca. Jestem w pracy i chyba zaraz stąd idę bo mam skręt kiszek :no:
Tez ostatnio miałam taki problem, rozmawiałam z lekarzem i zalecił espumisan bo jest bezpieczny w ciąży i polecił ograniczyć niesfermentowane produkty mleczne.

Do góry