reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Uczuciowy dwulatek

Witajcie, pierwszy raz jestem na forum ale mam nadzieję, że mi pomożecie. Mam 2,4 roczną córeczkę która jest bardzo kochanym i grzecznym dzieckiem. Nie wiem czy jestem przewrażliwiona czy przesadzam ale od jakiegoś czasu moja Kasia nadmiernie reaguje na dzieci, tuli się do nich i czasami nawet całuje. Tłumaczę jej że nie wolno tego robić ale chyba jeszcze do niej to nie dociera i nie widzi w tym nic złego.Może podpatruje rodziców bo dość często tulimy się przy niej a może to normalne w tym wieku. Jeśli wiecie coś na ten temat proszę o odpowiedź.

reklama

gocha25

Zaciekawiona BB
Miasto
Gloucester
witaj!! kazde dziecko jest inne.. moja iza ma niecale dwa latka, niestety nie jest super grzeczna, ale rowniez uwielbia sie tulic i dawac buziaki.. to moim zdaniem, kwestia wychowania.. i raczej zamiast sie niepokoic, cieszylabym sie, ze tak wlasnie reaguje, zamiast bic, szarpac, czy kopac, bo takich dzieci w jej wieku znam mnostwo!! brawo dla Was, ze dziecko ma w domu przyklad jak kogos kochac a nie krzywdzic.. :)

Loree

Fanka BB :)
Ja zauważyłam u mojej córki (2,5 roczku) że ostatnio mnie całuję i przytula częściej niż kiedyś. Potrafi co chwilę podejść i zapytać czy może mnie przytulić i dać buziaka. Nie wiem z czego to wynika, jestem z nią cały czas, więc nie tęskni za mną. W stosunku do innych nie jest taka.

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Miasto
WIELKOPOLSKA
mój Przemko (2lata 7 miesięcy) też jest bardzo uczuciowym dzieckiem,chętnie daje całusy przytula się,mówi kocham Cię ale........tylko mi:sorry::tak:innym też się zdarzy ale tylko całus po lekkim "wymuszeniu" ;-)

Do góry