reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ulubione psoty naszych szkrabów

olena

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2007
Postów
144
Miasto
Lublin
Tak sobie pomyślałam, że może nasze szkraby lubią broić, (tzn. na pewno lubią), ale może mają jakieś swoje ulubione psoty.
I ja zacznę pierwsza- Barosz strasznie lubi psocić- a najlepszą frajdę ma jak uda mu się porozkręcać jakieś urządzenia w domu, kombinuje zawsze jak tylko zaobaczy że gdzieś jakaś śrubka wystaje, pokrętło, czy coś w tym stylu. Aha, i strasznie lubi mi pomagać w sprzątaniu- zmywa naczynia, sprząta łazienę- wszędzie gdzie da się nachlapać wodą ma ubaw. A mama ma zawsze wtedy podwójne sprzątanie.;-)
 
reklama
Kacper uwielbia wodne kąpiele, przy każdej okazji mycia rąk włącza do zabawy szczoteczkę do zębów, pastę, kubek, szczotkę do rąk, mydło, gąbki do ciała. Bawi się w piratów lub strażaków :)
Wogóle to jest zakochany we wszelkich sprzętach rolniczych (mieszkamy na wsi więc ma ich pod dostatkiem) i wozach policyjnych oraz strażackich :) Do tego trzeba dołożyć, że uwielbia z klocków budować samoloty, roboty i oczywiście piscolety, z tego ostatniego jakoś nie jestem zachwycona.
 
Wogóle to ma wybujałą wyobraźnię, która zwiększyła się od czasu jak w zeszłym roku poszedł do przedszkola. Teraz chodzi drugi rok i bardzo sobie to chwali :)
 
Oj tak czterolatki to chyba jedna wielka psota. Mój synio uwielbia grzebac w komputerze. Jak tylko zostawię włączony to za chwile mam pokombinowane tak że nie wiem co i jak wrócic. Do pomocy w gotowaniu czy sprzątaniu też jest pierwszy. A ostatnio mam na topie formułe1. A polega to na tym ze jego młodsza siostra drepta w chodziku po mieszkaniu to on wskakuje na samochód i za nią. Potem ona goni jego i potrafią tak pół dnia. A krzyków i pisków mam tyle co na prawdziwym torze wyścigowym. Czasami tylko porzucone bolidy tarasują przejście, ale już się przyzwyczaiłam:tak:
 
Jakoś ostatnio:
Kacperek zniknął nam na chwilkę gdzieś na podwórku. Po chwili pojawił się i mówi " Dziaku byłem sobie pojeździć autem, super było, sam jechałem" Jak się okazało to łobuz poszedł do garażu, wsiadł do auta, trochę pokręcił kierownicą i wrócił na podwórko. Całe szczęście, że mamy manię zabierania ze sobą kluczyków od auta do domu, b pewnie by "zdolny" chłopak nam garaż przestawił...
 
Czesc Dziewczyny
Moja corcia ostatnio ma fisia na punkcie malowania sobie buziaczka. Teraz maluje na policzkach kwiatki, kropeczki itp. Jak dlugo nie wychodzi z lazienki to wiadomo co robi:-). Malowanie najlepiej jej wychodzi moja ulubiona pomadka do ust....
 
Ja mam bliźniaczki ,to dopiero ubaw.Ostatnio też się malują,mają swoje zestawy.Oczywiście musi być poranny makijaż i to bardzo wyraźny,boki zrywać.Ajak potrafią dokuczać starszej siostrze,a jak im odda to sztamę trzymają przeciwko niej.Różnią się bardzo,niebo i ziemia,ale uzupełniają nawzajem.:cool::tak::-)
 
reklama
Moj maluch też wielbia rozrabiać ale teraz jest w takim okresie jakby miał korki w uszkach i jak mówię coś do niego to zachowuje się jakby nie słyszał. czy macie taki problem z waszymi pociechami? Czasem nie wiem jak do siego mówić żeby słuchał.Może to jakiś rodzaj buntu czy coś w tym rodzaju .
 
Do góry