reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

Chodziłam do dermatologa to kazał próbować kosmetyki samemu na sobie.

Zmien dermatologa......
Zreszta..... strasznie zasmiecasz forum. Pisz o swoich problemach w odpowiednich watkach.... tu piszemy o swoich ulubionych kosmatykach..... nie o problemach z cera.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja uwielbiam i kocham miłością namiętną błyszczyki, heh :) uwielbiam serię BeYu, przecudnie pachną i nie zjadam ich w takim szalonym tempie mimo to, długo się utrzymują też. mam już trzy ;) plus inne, generalnie po jednym w każdej torebce, ale BeYu wygrywa
 
Ja uwielbiam demaq expert Loreal-tonik i mleczko w jednym.Do demakijazu twarzy i oczu.Rewelacja:tak:
A jesli chodzi o makijaz to puder w kulkach brazujacy avonu:tak:
 
na roztępy sprawdził mi się - no-scar
kremy do twarzy - dermika (lipidea)
do twarzy - artdeco (z minerałami puder)
tusz do rzęs - szczerz to pasuje mi jeden niestety jest drogi YSL - więc szukam jakiś tańszych, ale nic do tej pory aż tak mi nie odpwiada
do ciała, peelingi - Avon
 
reklama
moim od niedawna ulubionym kosmetykiem jest oliwa z oliwek, jako balsam do ciala, jako krem do twarzy, stusuje okolo 2 tyg i juz wiem ze za nic w swiecie na nic jej nie wymienie, bo juz nawet moj maz mowi ze mam skore np na twarzy tak mieciutka i delikatna jak pupa naszej coreczki:-D nie mowiac juz o samopoczuciu

no i szminki... ach.. koniecznie czerwone, l'oreal, maybelline- chociaz trzeba trafic na dobra "matowa" linie bo nie lubie tych swiecacych, nie sa trwale w ogole, ale najbardziej nie lubie ze szminke kupuje sie raz, jak sie skonczy to juz tego samego koloru, tej samej szminki dostac nie mozna bo jest nowa linia i firma juz nie produkuje ... do tej pory najwspanialsza szminke "boujours", linia kiedy kolory byly mieszane, ja mialam czerwona mieszana ze zlotem, tak ze od gory szminki do dolu i w srodku przemieszane bylo kilka odcieni czerwieni ze zlotem, i efekt byl wysmienity.. cudowna jakosc bo niezwykle trwala i zapach niesamowity.. niestety jak sie zuzyla juz nigdzie takiej nie znalazlam :wściekła/y: nie mozna byc wiernym szminkom....:wściekła/y::wściekła/y: a taka szkoda.. wiec generalnie szminki! mam wszystkie odcienie czerwieni:-D no i niestety troche kosztuja:-D ale warto
 
Do góry