reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upławy - czy moje sa niepokojące ?

U

użytkownik 181

Gość
Witam serdecznie, jestem tu nowa.
W ubiegłym tygodniu dowiedziałam sie, ze jestem w ciąży, test ciążowy oraz badanie krwi beta hcg na to wskazuje.
Dopiero w środę mam miec usg, wiec trzymam kciuki, ze będzie widac i bedzie w porządku.
Do tej pory mam raczej kłująco/piekące bóle podbrzusza, które wydają mi sie normalne, nie ostre.
Natomiast dzis od rana byłam w biegu, potem troche sprzątałam i po wizycie w toalecie zaobserwowałam gęstsza wydzielinę w postaci "glutków" o baaardzo ale to bardzo bladoróżowym kolorze. Czy powinnam sie niepokoić?
Dopóki nie zobaczę pęcherzyka na usg to szczerze mówiąc cały czas bede sie bała czy wszystko ok.
Z góry dziękuje za podpowiedzi.
 
reklama
Hm bladorozowa ? Ale nie masz plamienia ? Ogólnie uplawy biale sa w ciąży ok bo szyjka wydziela wiecej sluzu zeby chronić drogi rodne.
 
W nocy bolał mnie brzuch. Troche jakby skurcze, po bokach, pod zebrami, cały..
Teraz wstałam i przy oddawaniu stolca (tylko) mam brązowe upławy z pochwy. Pod koniec jakby troszke czerwonawe. Poza tym nie leci nic. Bardzo mnie to zasmuciło :(
Bede dzwonić do lekarza jakiegokolwiek bo moj dzis chyba nie przyjmuje.
Chwile przeczytałam w internecie, ze to nie za dobry objaw....
 
Plamienia i wydzielona podbarwione krwią są na początku ciąży bardzo częste, mogą ale nie muszą sugerować jakieś nieprawidłowości. Ja jestem panikarą i poszłabym od razu do lekarza. Zwykle to sie konczy receptą na duphaston albo luteinę.
 
Tez mam nadzieje, ze tak sie skonczy, co nie co wyczytałam w internecie choc tam mozna wyczytać wszystko co sie chce...
Byłam kolejny raz w toalecie i jest troszke wydzieliny zabarwionej na czerwono. Czysta żywa krew to to nie jest.
Troche tez pobolewa mnie brzuch. Wczoraj wieczorem bolał mnie mocniej krzyż i okropnie głowa. A w nocy te skurcze. :( mam nadzieje, ze dostanę sie dzis do lekarza.
 
Niestety, poroniłam... :( Powtórzone Beta hcg - niskie. Usg puste.
Nie sądziłam, ze tak szybko sie bede cieszyć jak i smucić, ale zdarza się.. Trzeba próbować dalej...
 
reklama
Niestety, poroniłam... :( Powtórzone Beta hcg - niskie. Usg puste.
Nie sądziłam, ze tak szybko sie bede cieszyć jak i smucić, ale zdarza się.. Trzeba próbować dalej...
Strasznie mi przykro :( Wiem przez co przechodzisz. Ja niestety też miałam takie brązowe plamienia i to praktycznie od dnia pozytywnego testu. Niestety czasem jest tak, że delikatne plamienie zwiastuje najgorsze a czasem kobiety dostają krwotoków a z dzidzią wszystko ok.
 
Do góry