reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ureaplasma a ciaza

Dołączył(a)
25 Listopad 2018
Postów
3
Witam,

Jestem tutaj nowa i strasznie się martwię. W piątek dostałam wyniki badań z pozytywnym wynikiem ureaplasma. Jestem w 10 tygodniu ciazy i w poniedziałek będę umawiać się do lekarza prowadzącego w celu konsultacji wyników.

Moje pytanie do Pan, które również w czasie ciazy miały pozytywny wynik:
- jak wyglądało leczenie?
- czy dzidzia urodziła się zdrowa? Czytałam o różnych komplikacjach i ze bakteria jest niebezpieczna dla dziecka.

Prosze o pomoc.
 
reklama
Na wątku o skracaniu szyjki jest dziewczyna która miała tą bakterie w ciąży. Ja bym na Twoim miejscu jak najszybciej szła do lekarza bo tu trzeba od razu włączyć leczenie.
 
Dla uspokojenia napisze ,że moja koleżanka miała urodziła córkę zdrowa ciąża bez komplikacji ale jakie leczenie lekarz zastosował i czy w ogóle to Ci niestety nie napisze bo tego nie wiem.
 
Jestem tutaj nowa i strasznie się martwię. W piątek dostałam wyniki badań z pozytywnym wynikiem ureaplasma. Jestem w 10 tygodniu ciazy i w poniedziałek będę umawiać się do lekarza prowadzącego w celu konsultacji wyników.

Moje pytanie do Pan, które również w czasie ciazy miały pozytywny wynik:
- jak wyglądało leczenie?
- czy dzidzia urodziła się zdrowa? Czytałam o różnych komplikacjach i ze bakteria jest niebezpieczna dla dziecka.

Prosze o pomoc.
Witam,
Chciałabym odświeżyć temat. Bakterie wykryto u mnie w trakcie pobytu w szpitalu w 33tc. Zalazłam już antybiotyk. Czy ktoś miał podobną sytuacje?
 
Ja jestem w 30 tygodniu ciąży i mam ureaplasme , nie badałabym się na to , lekarze nawet nie kierują na takie badania . Uważam , ze to błąd . Ja zrobiłam te wyniki z powodu męża i jego objawów. Jemu wyszła mycoplasma , a mi ureaplasma to dopiero niespodzianka . Lekarz zapytam mnie po co to robiłam ? Tego nie rozumiem . Poważna bakteria , a on zamiótłby to pod dywan . Chce wziąć jakiś antybiotyk ale muszę ość do innego lekarza . Czy to prawda , ze tymi bakteriami możemy zarazić się w basenie / jacuzzi ?
 
Ja jestem w 30 tygodniu ciąży i mam ureaplasme , nie badałabym się na to , lekarze nawet nie kierują na takie badania . Uważam , ze to błąd . Ja zrobiłam te wyniki z powodu męża i jego objawów. Jemu wyszła mycoplasma , a mi ureaplasma to dopiero niespodzianka . Lekarz zapytam mnie po co to robiłam ? Tego nie rozumiem . Poważna bakteria , a on zamiótłby to pod dywan . Chce wziąć jakiś antybiotyk ale muszę ość do innego lekarza . Czy to prawda , ze tymi bakteriami możemy zarazić się w basenie / jacuzzi ?
Tak, to prawda. Ja miałam w poprzedniej ciąży - wyleczyłam, dziecko zdrowe :)
 
reklama
Do góry