• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Urodziłam Kingusię ;o)

Lusia1979

Początkująca w BB
21.09 o 3:00 moja córa przyszła na swiat:-)
3250 i 55 cm;)
poród siłami natury (ciężki , ale się udało)
9 punkcików.

Teraz uczymy się siebie nawzajem.
pozdrawiamy:)
 
reklama
Lusiu gratuluje. Jezeli te cyferki przy nicku to Twoj rocznik, to mamy taki sam. Ja mam termin na 23 stycznia i juz nie moge sie doczekac mojego malenstwa. A Tobie zycze teraz zebys miala czas kiedy odpoczac, po tej ciezkiej "pracy" jaka musialas wykonac. pozdrowienia dla Was. :-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry