reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki...

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Witajcie kochane :-)
Otoz prosilabym o mala rade.
W polowie lipca syn ma urodziny,beda to jego 9 urodzinki i nie mam pojecia gdzie mozemy go zabrac.W domu niestety nie mozemy zrobic przyjecia,a dzialki nie mamy,wiec w gre wchodzi jakas wycieczka pociagiem ;-)...Znacie jakies fajne,ciekawe miejsca?Mieszkamy w woj.opolskim w Brzegu...
P.s i co mozna kupic fajnego jako prezent?U syna jest ten problem,ze co pare dni zmieniaja mu sie upodobania co do bohaterow z bajek czy gier...
 
reklama
Robiono kiedyś badania, że wspomnienia wywołują w człowieku o wiele większą radość niż przedmioty. Ja nigdy tak nie myślałam i gdy pytam dziecko czy chce zabawkę czy wycieczkę, albo wspólne wyjście do kina to mówi, że wycieczka to nie prezent, ale pomyśl o jakiejś sukience, którą chciałaś bardzo mieć i o wspólnym wypadzie z rodziną - co Ci sprawia większą przyjemność? Moda mija, a wspomnienia zostają. Niestety dzieciom trudno to jeszcze zrozumieć, dlatego może daj mu jakąś zabawkę edukacyjną - jakiś zestaw majsterkowicza, a'la laboratorium chemiczne lub jeśli lubi gotować zestaw do gotowania - mój chłopak kiedyś taki dostał i dużo ze mną gotował, a teraz chce zostać kucharzem. Dobierz coś do jego pasji.
 
Najlepiej dziecku kupić coś czym się interesuje. U nas są teraz gry komputerowe i na konsole , a więc zawsze w tym kierunku wybieramy. Ty też idź w tym kierunku moim zdaniem.
 
Do góry