reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Urodzinki...

Ewelka20

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witajcie kochane :-)
Otoz prosilabym o mala rade.
W polowie lipca syn ma urodziny,beda to jego 9 urodzinki i nie mam pojecia gdzie mozemy go zabrac.W domu niestety nie mozemy zrobic przyjecia,a dzialki nie mamy,wiec w gre wchodzi jakas wycieczka pociagiem ;-)...Znacie jakies fajne,ciekawe miejsca?Mieszkamy w woj.opolskim w Brzegu...
P.s i co mozna kupic fajnego jako prezent?U syna jest ten problem,ze co pare dni zmieniaja mu sie upodobania co do bohaterow z bajek czy gier...

reklama
Rozwiązania
0
Robiono kiedyś badania, że wspomnienia wywołują w człowieku o wiele większą radość niż przedmioty. Ja nigdy tak nie myślałam i gdy pytam dziecko czy chce zabawkę czy wycieczkę, albo wspólne wyjście do kina to mówi, że wycieczka to nie prezent, ale pomyśl o jakiejś sukience, którą chciałaś bardzo mieć i o wspólnym wypadzie z rodziną - co Ci sprawia większą przyjemność? Moda mija, a wspomnienia zostają. Niestety dzieciom trudno to jeszcze zrozumieć, dlatego może daj mu jakąś zabawkę edukacyjną - jakiś zestaw majsterkowicza, a'la laboratorium chemiczne lub jeśli lubi gotować zestaw do gotowania - mój chłopak kiedyś taki dostał i dużo ze mną gotował, a teraz chce zostać kucharzem. Dobierz coś do jego pasji.

Rozwiązania
0
Najlepiej dziecku kupić coś czym się interesuje. U nas są teraz gry komputerowe i na konsole , a więc zawsze w tym kierunku wybieramy. Ty też idź w tym kierunku moim zdaniem.

Do góry