reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg bioderek

C

Catar

Gość
Witajcie, 12 czerwca urodziłam córeczkę, miała już robione usg bioderek gdy skończyła 6 tyg ( miałyśmy skierowanie ze szpitala ). Wszystko było ok ale lekarz powiedział że niby jest takie zalecenie że powinno się we własnym zakresie powtórzyć za około miesiąc.
Czy robiłyśmy to USG raz czy powtarzałyście ? I w którym tygodniu robiłyście ? Wydaje mi się że po tym 6 tygodniu to strasznie wcześnie nam kazali.
 
reklama
Jesli chodzi o termin, to 6 tygodni jest standardowe. Niestety my bedziemy miec dopiero kolo 10 tygodnia... wszystko przez wirusa😡 z tego co wiem, to takich wizyt w poradni preluksacyjnej powinno byc 3.
 
Moja mała miała już 3 usg. Ułożenie pośladkowe, ale z bioderkami wszystko ok.
Pierwsze w 1 tyg, kolejne odpowiednio: w 6 tyg, 6 mies. a kolejne zaplanowane jak będzie miała 10 mies.
 
reklama
Ja urodziłam na poczatku czerwca i na poczatku lipca miałyśmy 1 badanie i wczoraj po 2 mies mialysmy kontrolę. Więcej nie musimy przychodzić bo wszystko dobrze.
 
Do góry