reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg macica

Juliaaa30

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Luty 2023
Postów
31
Hej dziewczyny, mam pytanie jestem bardzo młoda (18 lat) i byłam dwa dni temu na wizycie u pani ginekolog, ale niestety wydawała mi się bardzo niedokładna i wręcz nie mogłam się z nią dogadać bo ciągle miała telefon. Możecie mi powiedzieć czy z tym usg wszystko w porządku ? Jak widziałam jakies zdjęcia usg macicy wyglądały trochę inaczej i zastanawia mnie ta plamka. Czy to wszystko ok ? To była mój pierwsza wizyta i Pani ginekolog niestety złe wybrana.
475BB1D1-EEDB-4C1C-ABC2-E4F33E8B0C49.jpeg
 
reklama
Hej dziewczyny, mam pytanie jestem bardzo młoda (18 lat) i byłam dwa dni temu na wizycie u pani ginekolog, ale niestety wydawała mi się bardzo niedokładna i wręcz nie mogłam się z nią dogadać bo ciągle miała telefon. Możecie mi powiedzieć czy z tym usg wszystko w porządku ? Jak widziałam jakies zdjęcia usg macicy wyglądały trochę inaczej i zastanawia mnie ta plamka. Czy to wszystko ok ? To była mój pierwsza wizyta i Pani ginekolog niestety złe wybrana. Zobacz załącznik 1510293
A co masz w opisie?
Bo macicę masz normalną
 
Zawsze na USG są takie widoczne ''plamki'' gdyby to była ciąża napewno by ci powiedziała;)
 
No właśnie ta Pani zero zainteresowania, stwierdziła, że jestem młoda to na pewno wszystko w porządku a na moje pytania wręcz nie dostawałam odpowiedzi
 
No właśnie ta Pani zero zainteresowania, stwierdziła, że jestem młoda to na pewno wszystko w porządku a na moje pytania wręcz nie dostawałam odpowiedzi
Jeśli cię coś nie pokoi idź do innego lekarza. Wszystko jest ok. A miesiączka regularna kiedy ostatnia? ;)
 
No właśnie poszłam do ginekologa bo miałam trochę dziwne miesiączki, ostatnio jeden test ciazowy nawet mi wyszedł pozytywny, ostatnią miesiączkę miałam 7 marca i była krótsza niż zwykle a w styczniu miałam miesiączkę i po dwóch tygodniach drugą.
 
w mojej miejscowości, a jestem z małej przyjmuje tylko jeden ginekolog jest tez słaby, wybrałam sie do innego miasta prywatnie, ale ta Pani naprawdę totalnie olała wszystko co mówiłam. Jak skonczyla usg miałam kilka pytań ale zadzwonił telefon powiedziała tylko ile płace i ze skonczyla.
 
reklama
Zdarza się tak, nie zawsze miesiączka może wyglądać tak samo. I czasem zdarzy się również taki krótki cykl ja też takie mniewalam. Jeśli chodzi o okres 7 marca to nawet jak byłaś teraz u gin i możliwa była by ciąża to i tak by jej nie zobaczyła. Bo za wcześnie. Jeśli masz obawy zrób betę z krwi. Kosz około 40zl. A testy wychodzą fałszywie pozytywne to się zdarza
No właśnie poszłam do ginekologa bo miałam trochę dziwne miesiączki, ostatnio jeden test ciazowy nawet mi wyszedł pozytywny, ostatnią miesiączkę miałam 7 marca i była krótsza niż zwykle a w styczniu miałam miesiączkę i po dwóch tygodniach drugą.
 
Do góry