reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych Pociech

Pola 30

Fan(ka)
Dołączył(a)
22 Marzec 2006
Postów
1 586
Miasto
Barendrecht/Holandia
Brzuszki, brzuszki, a co sie kryje w środku??
Podzielmy się jadnymi z pierwszych zdjęć naszych Maleństw. W końcu to mieszkaniec naszego małego akwarium jest najważniejszy!
Oto moje Maleństwo podczas pierwszego ( i jak na razie jedynego USG).
Ma 6,5 cm. Zdjęcie zrobione jest w 12 tygodniu ciąży. Kolejne USG mam 4.07 i mam nadzieję, że poznam płeć.
Podzielcie się również proszę swoją opinią. Czy ja oszalałam, czy na dolnym obrazku widać buźkę, która się uśmiecha??
POzdrawiam słonecznie
Przyszła Mama Pola
 
reklama
Pola maluszek slodziutki :) czekamy na kolejne zdjecia :)

A to moj szkrabik w 20 tyg. :)
im0006331by.jpg

im0006271tk.jpg
 
witam przyszle mamy :)
hmm dziwna sytuacja zaistniala - tez mam zdjecie usg z dnia mamy, i tez 23 tygodnienie i 5 dni :p
ile wazy twoja ziuziulka? moja fasolka posiada cale 922 gramy a co bedzie nie wiemy... moze wy cos zobaczycie na 1 zdjeciu; niestety na trzecim pokazala ladny kregoslup no po prostu w ... nas miala :)))
 
ano termin na 17 :)) chociaz moja fasolka cos wiielka a ja sobie sapie coraz mocniej (przed ciazą wazylam 50 kilo teraz 62) i sie KULAM powoli jak znajomi mowią; ziuziulka super wage posiada lekarz mowil ze w tym okresie 700 gram jest ok :)
no nic jesio 3 miesiace sapania i odzyskam fasolke lub jasia :)
pozdrawiam wszystkie przyszle mamy
 
reklama
Agutka-fajowe zdjęcie. Ja robie 3d, za jakieś 2 tygodnie. Jak byłaś na tym badaniu, to może wiesz, jaki jest najlepszy termina na zrobienie tego. Chodzi i to by dzidzia nie była zbyt duża, żeby pofikała trochę..wiesz...
 
Do góry