reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

USG naszych Pociech

Pola 30

Fan(ka)
Miasto
Barendrecht/Holandia
Rozwiązania
0
Brzuszki, brzuszki, a co sie kryje w środku??
Podzielmy się jadnymi z pierwszych zdjęć naszych Maleństw. W końcu to mieszkaniec naszego małego akwarium jest najważniejszy!
Oto moje Maleństwo podczas pierwszego ( i jak na razie jedynego USG).
Ma 6,5 cm. Zdjęcie zrobione jest w 12 tygodniu ciąży. Kolejne USG mam 4.07 i mam nadzieję, że poznam płeć.
Podzielcie się również proszę swoją opinią. Czy ja oszalałam, czy na dolnym obrazku widać buźkę, która się uśmiecha??
POzdrawiam słonecznie
Przyszła Mama Pola

reklama

Moniqa

i moje dwie połówki :)
Rozwiązania
0
Pola maluszek slodziutki :) czekamy na kolejne zdjecia :)

A to moj szkrabik w 20 tyg. :)

dzikuska

Wrześniowe mamy'06
Miasto
K-K
Rozwiązania
0
witam przyszle mamy :)
hmm dziwna sytuacja zaistniala - tez mam zdjecie usg z dnia mamy, i tez 23 tygodnienie i 5 dni :p
ile wazy twoja ziuziulka? moja fasolka posiada cale 922 gramy a co bedzie nie wiemy... moze wy cos zobaczycie na 1 zdjeciu; niestety na trzecim pokazala ladny kregoslup no po prostu w ... nas miala :)))

Pola 30

Fan(ka)
Miasto
Barendrecht/Holandia
Rozwiązania
0
No, no dziewczyny-rzeczywiście niezły zbieg okoliczności :)
Dzieciątka nasze przeurocze-miód.
Czekam z niecierpliwością na kolejne pociechy.
Pzdr

agutkaZG

<3 Zuzia <3 Kubuś <3
Miasto
Zielona Góra
Rozwiązania
0
Dzikuska,czyli masz termin na 17 wrzesnia? ;)
Moja Zuzia wazyla wtedy 790g,czyli bardzo w sam raz. ;D

Pozdrowki. :)

dzikuska

Wrześniowe mamy'06
Miasto
K-K
Rozwiązania
0
ano termin na 17 :)) chociaz moja fasolka cos wiielka a ja sobie sapie coraz mocniej (przed ciazą wazylam 50 kilo teraz 62) i sie KULAM powoli jak znajomi mowią; ziuziulka super wage posiada lekarz mowil ze w tym okresie 700 gram jest ok :)
no nic jesio 3 miesiace sapania i odzyskam fasolke lub jasia :)
pozdrawiam wszystkie przyszle mamy

agutkaZG

<3 Zuzia <3 Kubuś <3
Miasto
Zielona Góra
Rozwiązania
0
Ok,to ja sie pochwale moja Zuzia z dzisiejszego 3D. ;D

Jej profil. ;D

Slodziakowe paluszki. ;D

No i Zuzia ziewajaca. ;D

reklama

Pola 30

Fan(ka)
Miasto
Barendrecht/Holandia
Rozwiązania
0
Agutka-fajowe zdjęcie. Ja robie 3d, za jakieś 2 tygodnie. Jak byłaś na tym badaniu, to może wiesz, jaki jest najlepszy termina na zrobienie tego. Chodzi i to by dzidzia nie była zbyt duża, żeby pofikała trochę..wiesz...

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry