reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG pilna pomoc

wer24

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Kwiecień 2018
Postów
47
Dziś mam 33 dzień cyklu.
Byłam na badaniu usg u lekarza. Pani doktor tajemniczo dala mi zdjęcie usg przepisała Duphaston na 10 dni i kazała wrócić.
Dopiero w domu na usg zauważyłam jakby fasolkę. Czy ktoś z Was pomoże mi stwierdzić co to jest? Na pewno nie torbiel. Ma to średnicę 4,9 mm.
Czy to wczesna ciąża o której lekarz nie chciał mówić?
Screenshot_20200507_214008_com.android.gallery3d.jpg
IMG_20200507_214439_936.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Pęcherzyk ciążowy to czarna plama na jasnym tle - wpisz sobie w google i zobacz grafiki.
Poza tym nie wydaje mi się, żeby lekarz zataił przed Tobą ciążę, bo to by było co najmniej nieodpowiedzialne, od razu powinna zalecić np. suplementację kwasem foliowym.
Powiem tak duphaston bierze się np w ciąży,torbiel lub wywołanie miesiączki. Poczekaj na kolejna wizytę. Nikt nie potwierdzi Ci ciąży tylko lekarz.
Oczywiście trzymam kciuki :)
 
Dziwny byłby lekarz gdyby nie powiedział o ciąży. Poza tym zdecydowanie za wcześnie aby cokolwiek zobaczyć na usg nawet przy krótkich cyklach. Pęcherzyk ciążowy to czarna plamka a nie to coś co widać u Ciebie. Może być to polip.
 
Pęcherzyk ciążowy to czarna plama na jasnym tle - wpisz sobie w google i zobacz grafiki.
Poza tym nie wydaje mi się, żeby lekarz zataił przed Tobą ciążę, bo to by było co najmniej nieodpowiedzialne, od razu powinna zalecić np. suplementację kwasem foliowym.
 
Rozwiązanie
ej Dziewczyny.Mam pytanie, ostatnio byłam na wizycie u mojego lekarza który potwierdził na usg dwa pęcherzyki ( jeden większy a drugi mniejszy) powiedział że wygląda mu to na ciąże bliźniaczą ale te nie wyklucza małego krwiaka.Czy ktoś miał podobną sytuację a potem okazało się że biją dwa serduszka? wizytę mam dopiero za 10 dni a już warjuje. Zdjęcie jest bardzo podobne z tym że jeden pęcherzyk jest trochę mniejszy.
 

Załączniki

  • oo.jpg
    oo.jpg
    7,5 KB · Wyświetleń: 313
Do góry