reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG / WIZYTY / BADANIA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mój fasolek :) zdjęcie z dziś , widać 2 mm zarodek :)
Cudowny [emoji169]który tydzień?

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
reklama
Z aplikacji którą mam ponoć 5t 1 dzień , ale w sumie dziwne bo zarodek za duży ( 2 mm) wiec chyba coś koło 5t i 5 dni :d
 
witam serdecznie. Jestem w ciąży ponoć w 6 tygodniu. Zrobiłam 3 testy ciążowe, wszystkie pozytywne. Od razu poszłam do ginekologa. Niestety... w gabinecie nie było aparatu do USG :/ zbadała mnie tylko, pobrała cytologie i dała skierowania. Stwierdziła, że jeżeli trzy testy pozytywne to na pewno jestem w ciąży. Na następny dzień badanie HCG. Wynik 1477. USG dopiero 20 lutego a ja szaleje... Dopiero co wyszłam z ogromnego przeziębienia (dziś pierwszy dzień, kiedy mogę wstać z wyra). Nie wiem czy wszystko jest ok. Co chwila mam takie małe "bóliki" jak na okres ale szybko mijają. Martwię się... nie wiem a może to pozamaciczna albo puste jajko, a może to przeziębienie coś popsuło... Mój mąż cały w skowronkach bo tak bardzo pragnął dziecka a ja? Ja ciągle w stresie czy wszystko w porządku... proszę pomóżcie... pocieszcie :(
 
witam serdecznie. Jestem w ciąży ponoć w 6 tygodniu. Zrobiłam 3 testy ciążowe, wszystkie pozytywne. Od razu poszłam do ginekologa. Niestety... w gabinecie nie było aparatu do USG :/ zbadała mnie tylko, pobrała cytologie i dała skierowania. Stwierdziła, że jeżeli trzy testy pozytywne to na pewno jestem w ciąży. Na następny dzień badanie HCG. Wynik 1477. USG dopiero 20 lutego a ja szaleje... Dopiero co wyszłam z ogromnego przeziębienia (dziś pierwszy dzień, kiedy mogę wstać z wyra). Nie wiem czy wszystko jest ok. Co chwila mam takie małe "bóliki" jak na okres ale szybko mijają. Martwię się... nie wiem a może to pozamaciczna albo puste jajko, a może to przeziębienie coś popsuło... Mój mąż cały w skowronkach bo tak bardzo pragnął dziecka a ja? Ja ciągle w stresie czy wszystko w porządku... proszę pomóżcie... pocieszcie :(
Zapewne jest wszystko w porządku , beta duża szkoda ze nie powtorzylas po 48h by sprawdzić przyrost , ale najważniejsze teraz sie nie denerwowac i ładnie czekać do wizyty [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
 
witam serdecznie. Jestem w ciąży ponoć w 6 tygodniu. Zrobiłam 3 testy ciążowe, wszystkie pozytywne. Od razu poszłam do ginekologa. Niestety... w gabinecie nie było aparatu do USG :/ zbadała mnie tylko, pobrała cytologie i dała skierowania. Stwierdziła, że jeżeli trzy testy pozytywne to na pewno jestem w ciąży. Na następny dzień badanie HCG. Wynik 1477. USG dopiero 20 lutego a ja szaleje... Dopiero co wyszłam z ogromnego przeziębienia (dziś pierwszy dzień, kiedy mogę wstać z wyra). Nie wiem czy wszystko jest ok. Co chwila mam takie małe "bóliki" jak na okres ale szybko mijają. Martwię się... nie wiem a może to pozamaciczna albo puste jajko, a może to przeziębienie coś popsuło... Mój mąż cały w skowronkach bo tak bardzo pragnął dziecka a ja? Ja ciągle w stresie czy wszystko w porządku... proszę pomóżcie... pocieszcie :(

Nie martw się :) takie bóle jak na okres ma tu każda z nas :) beta wyszła Ci bardzo ładna a usg zawsze możesz zrobić w prywatnej klinice :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
mam skierowanie odnawialne na bete co 5 dni. Idę znów we wtorek. Nie wiem chyba dla mojego spokoju poszukam jakiejś kliniki prywatnej... tylko ciekawe czy będą jakieś terminy ;)
 
mam skierowanie odnawialne na bete co 5 dni. Idę znów we wtorek. Nie wiem chyba dla mojego spokoju poszukam jakiejś kliniki prywatnej... tylko ciekawe czy będą jakieś terminy ;)

W prywatnych zwykle bywa tak ze płacisz i idziesz (przynajmniej w moim mieście) :) skąd jesteś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry