reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Uszko

Liriel

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zauwazyłam, że od pewnego czasu Julia ssąc kciuka (bądź inne paluszki) drugą rączką łapie się za uszko, zawsze za jedno...znaczy zawsze pakuje sobie do buźki lewą rączkę, a prawą chwyta się za prawe uszko. Nie zauważyłam tego odruchu przy ssaniu smoczka podczas karmienia. Czy to normalne zachowanie, czy też są powody do niepokoju?

reklama

jus20sto

Matka Wariatka
Rozwiązania
0
Liriel moja Julka robi tak zawsze jak ma kciuk w buzi albo chce spać, chyba taki wiekowy nawyk...

zozanka

Rozwiązania
0
moja w czasie karmienia trze i naciąga sobie uszko....byłam u laryngologa i wszystko jest w porządku....to tylko nawyk....lekarz powiedział, że zapalenie ucha objawia się też temperaturą, marudzeniem, brakiem apetytu ...więc jeżeli trze tylko ucho więc to pewnie nawyk....nie martw się :)

Liriel

Rozwiązania
0
No trochę się martwiłam, bo miałyśmy wcześniej problemy z tym uszkiem...Julia spała ciągle na jednym boku i zaczęło się jej odparzać...wyleczyłam Bephantenem, ale to ucho coś pechowe jest...

nikita33

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Tak, to chyba nawyk stosowny do wieku, bo Filip jak był młodszy, to się często trzymał za uszy, a czasem nawet mocno ciągnął. Też się na początku bałam, że coś nie tak, ale poza tym był w świetnej formie, więc się uspokoiłam. Z wiekiem mu przeszło.

pozdrawiam
nikita

Isska

Majowa mamusia 2005 :)
Rozwiązania
0
moja myszka jest po zapaleniu zewnetrznym ucha. nie lapie sie za uszko za to cale raczki pcha do buzi. czasem jak sobie przypomni ze nie musi to byc cala piatka to wldada 2 i wynikem teo jest to ze ulewa.

reklama

minozka

Rozwiązania
0
hania też tarła ucho. Lekarka sprawdziła - nic nie było, a przy okazji wyciągnęła troszkę woskowiny i ... Hania przestała trzeć.

Widocznie mojej córce to przeszkadzało

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 10