reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uszko

Liriel

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2005
Postów
1 029
Zauwazyłam, że od pewnego czasu Julia ssąc kciuka (bądź inne paluszki) drugą rączką łapie się za uszko, zawsze za jedno...znaczy zawsze pakuje sobie do buźki lewą rączkę, a prawą chwyta się za prawe uszko. Nie zauważyłam tego odruchu przy ssaniu smoczka podczas karmienia. Czy to normalne zachowanie, czy też są powody do niepokoju?
 
reklama
moja w czasie karmienia trze i naciąga sobie uszko....byłam u laryngologa i wszystko jest w porządku....to tylko nawyk....lekarz powiedział, że zapalenie ucha objawia się też temperaturą, marudzeniem, brakiem apetytu ...więc jeżeli trze tylko ucho więc to pewnie nawyk....nie martw się :)
 
No trochę się martwiłam, bo miałyśmy wcześniej problemy z tym uszkiem...Julia spała ciągle na jednym boku i zaczęło się jej odparzać...wyleczyłam Bephantenem, ale to ucho coś pechowe jest...
 
Tak, to chyba nawyk stosowny do wieku, bo Filip jak był młodszy, to się często trzymał za uszy, a czasem nawet mocno ciągnął. Też się na początku bałam, że coś nie tak, ale poza tym był w świetnej formie, więc się uspokoiłam. Z wiekiem mu przeszło.

pozdrawiam
nikita
 
moja myszka jest po zapaleniu zewnetrznym ucha. nie lapie sie za uszko za to cale raczki pcha do buzi. czasem jak sobie przypomni ze nie musi to byc cala piatka to wldada 2 i wynikem teo jest to ze ulewa.
 
reklama
hania też tarła ucho. Lekarka sprawdziła - nic nie było, a przy okazji wyciągnęła troszkę woskowiny i ... Hania przestała trzeć.

Widocznie mojej córce to przeszkadzało
 
Do góry