reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
Amalfi haha hipcio super w tych trampach wyglada ;) notesiki to nie na zamowienie, jeden dla siebie zrobilam, jeden na wymianke rekodziela bo sie zapisalam, a z reszta to nie mam jeszcze pomyslu co zrobie ;)

bylam bratanice bawic, ale mi cyrk zrobila w trakcie przewijania zaczela sikac :szok: niezle, fontanna do gory poleciala haha dobrze ze skonczylo sie na obsikanym przescieradle a nie ciotce haha :-D
 
Cześć dziewczyny :)
Dotka jaka śliczna ta czapeczka, chyba taką dla mojej młodzieży na wiosnę zrobię. A szklaneczki super, strasznie mi się podobają :)
Karteczki super ale notesik z sarenką to dzieło sztuki, klejnocik, sama już nie wiem co :)
Amalfi FLO jest w Krakowie, w centrum Handlowym Bonarka, poszukaj gdzieś w okolicy. Lala i panda prześliczne, ale hipek przebija wszystkich :):):) No super.
Kamea, choinkę masz cudną, rozświetloną a taki kosz sama bym chętnie dostała :):):)
Witaj Libby, a mnie się Twoje załączniki nie otwierają :(
Na razie nadrobiłam do str 188 :)
Jutro będę czytać dalej, bo mam spore zaległości. Wybaczcie mi :)
Buziaki :)
 
Dotka, śliczności wszystkie Twoje prace. Od razu powiało wiosną.
Cześć Basiu, czytaj i oglądaj.
Mój projekt już prawie gotowy, ale się cieszę, jest piękny. Możecie zgadywać co to jest.
A u mnie bialutko, nieźle dziś nasypało.
 
BASIA super ze wpadlas, dzieki za info o krakowie, jak tylko bede w polsce to odnajde ten sklep
ATYDE
czesc , nie moge sie doczekac tej niespodzianki Twojej
DOTKA to diabelek jest i nie jest zrobiony przeze mnie, dostalam go, bo podobno blizej mi do diabla niz do aniolka:szok:.

A to moje ostatnie dziełka, takie sobie ale wklejam, tzn buciki to beda buciki dla kolejnej zabawki, ale calosc pokaze jak skoncze;-), a kapelusik na kroliczku-modelu:Zobacz załącznik 425569Zobacz załącznik 425570
 
Basiu super ze wpadlas ;) nadrabiaj zaległości i jesli czas pozowli to wpadaj czesciej ;)

Atyde ja stawiam ze ten Twoj projekt to blog ;)

Amalfi ale maciupkie te butki :D kralik pieknie sie prezentuje w kapelusiku.

Ja narazie nic nie tworze, zaplanowalam sobie ze zrobie porzadki w szafie, a do poludnia mam zajac sie bratanica wiec rak juz brak i czasu. Spadam na kawusie z sernikiem bez sera :D wpadajcie!
 
hejka hejka-wstałam o 11:)
Basiu kochana jak miło Cię widzieć!!!
Atyde-nie mam pojęcia co to może być... ;/
dotka- sernik bez sera? a to ciekawe :>
 
O, ja na razie tylko na bieżąco czytam i też zainteresował mnie ten serniczek bez sera bo ja bezmleczna jestem ;) Dorotko, czy możesz zdobyć przepis?
 
reklama
Do góry